“2020 atılım ve yatırım yılı olacak”

“2020 atılım ve yatırım yılı olacak”

2020 yılı çalışma planını oluşturduklarını söyleyen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, bu yılın atılım ve yatırım yılı olacağını söyledi

12 Mart 2020 - 10:27

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Belediye Meclis üyeleriyle birlikte Hıdırlık Sosyal Tesislerinde bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundu. 2019 Yılında yapılan çalışmalara ilişkin sunum yapan Başkan Eroğlu, genel bütçe, belediye birimleri, personel ve araç parkuru gibi birçok konuda bilgi aktararak, 2020 yılında yapılacak yatırımlar ve çalışmalarla ilgili Meclis Üyelerine bilgilendirme yaptı. Ekim ayından bugüne kadar toplam 38 Mahalle’de inceleme yapıp mahalle sakinleriyle buluşarak, mahallelerde 2020 çalışma planı oluşturduklarının altını çizen Başkan Eroğlu, 2020 yılının atılım ve yatırım yılı olacağını belirtti.

VİZYON PROJELRLE İVME KAZANDIRACAĞIZ

Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu yaptığı konuşmada; “Bizim bazı temel taşlarımız bulunmaktadır. Bu şehrin ekonomisini, turizmini, tarımını daha da büyütmeliyiz. Turizmde, tarımda yeni istihdam alanlarının oluşturulmasında belirlediğimiz hedefleri yakalayacağız.“İmar Planlaması değil, Şehir Planlaması yapan Tokat” sloganından hareketle, Meclis üyelerimizle birlikte şehir planlamamızı yaparak insanlarımızın yaşamını kolaylaştırmaya, yaşam kalitesini ve refah düzeyini artırmaya yönelik çalışmalara imza atıyoruz. Şehrimizin kent estetiğini önemsiyoruz bunun için vizyon projelerimizle bu şehre ivme kazandıracağız. Atalarımız "Ot kökünde kurur, kökünde büyür" demişler. 7 Bin yıllık tarihi bir geçmişi bulunan Tokat'ın her alanında yeniden küllerinden doğmasını sağlayarak, hak ettiği değeri kazandıracağız inşallah. Bu anlamda 2020 yılını yatırım yılı ilan ettik. Yapılacak yeni yatırımların, yapacağımız çalışmaların şehrimize hayırlar getirmesini dilerim. Bu gelişime emek veren, katkı sağlayan tüm hemşerilerimize ve Belediye Meclis üyelerimize teşekkür ederim” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat’ta vaka sayısı 80
Tokat’ta vaka sayısı 80
Asılsız paylaşımlara MEB hukuki süreç başlattı
Asılsız paylaşımlara MEB hukuki süreç başlattı