2023 Proje Ofisine ziyaret

2023 Proje Ofisine ziyaret

Vali Dr. Ozan Balcı, 2023 Tokat Vizyonu kapsamında projeleri takip eden 2023 Proje Ofisi ekibiyle bir araya gelerek genel değerlendirme toplantısı yaptı

09 Ekim 2019 - 11:02

Valiliğimizin gözetim, denetim, yüreklendirmesi, koordinasyonu ve liderliğinde sürdürülen 2023 Tokat Vizyonu kapsamında yürütülen projelerin takibinin ve raporlanmasının yapıldığı 2023 Proje Ofisini ziyaret eden Vali Dr. Ozan Balcı, Eğitim Tokat, Spor Tokat, Sosyal Destek Hızır Tokat, Tarım Tokat, Turizm Tokat, Kültür Sanat Tokat, Sanayi Teknoloji Tokat, Ulaşım İletişim Enerji Tokat, Orman Tokat, Köy Altyapı Tokat, Diyanet Tokat, Sağlık Tokat, Huzur Güven Tokat, Afad Tokat, Göç Tokat, Ticaret Tokat, Çevre Tokat, Hayat Boyu Tokat, Bürokrasi 4.0, Basın STK Gönüllü Faaliyetler Tokat projeleri ile ilgili bilgi aldı. 


2023 hedefi doğrultusunda bir sistem dahilinde titizlikle ve hassasiyetle yürütülen projelerin sıkı takipçisi olunacağını belirten Vali  Dr. Ozan Balcı, 20 başlık altında devam eden projelerin Tokat’a değer katacağını söyledi.


Projelerin takibinin yapıldığı yazılımın Tokat’ın arşivi niteliğinde olduğunu belirten Vali Dr. Ozan Balcı, yazılımın geliştirilmesi ve projelerin raporlandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.  Vali Dr. Ozan Balcı, “Hepimiz devletin ve milletin işini yapıyoruz. Değer üreten her projenin destekçisiyiz. Projelerin ve çalışmaların sıkı takipçisi olacağız.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İktidarın İş Bankası hamlesine CHP'li Durmaz'dan yanıt
İktidarın İş Bankası hamlesine CHP'li Durmaz'dan yanıt
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ