google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
24 Kasım’da öğretmenlere hediye kitap

24 Kasım’da öğretmenlere hediye kitap

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, ziyaret ettiği 75. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulunda öğretmenlere kitap dağıttı.

24 Kasım 2020 - 18:56

Tokat Valiliği ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Kitap Tokat” projesi kapsamında öğretmenler gününe özel çalışma yapıldı. Tokat Valisi Ozan Balcı'nın talimatları ile 10 binin üzerinde kitabın öğretmenlere ulaştırılması için hummalı çalışma başlatılmıştı. Proje Koordinatörü Ali Bal’ın önderliğinde tüm öğretmenlere kitap hediye ediliyor.

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, öğretmenlerin gününü kitap dağıtarak kutladı. Vali Ozan Balcı, 75. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulunda düzenlenen 24 Kasım Öğretmenler Günü programına katılarak, öğretmenlere günün anısına kitap hediye etti. Programda Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali de hazır bulurken 75. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Alev Özdilek tarafından yapılan karşılamada öğretmenler ve okul idarecilerine Öğretmenler Günü anısına kitap hediye edildi.

Öğretmenlere tek tek kitap hediye eden Vali Dr. Ozan Balcı, “Her zaman ifade ettiğim gibi öğretmenlerimiz bu memleketin en çalışkan en fedakar en çok değer üreten sınıflarından biridir. Onlar memur değil bir sanatkardır. Memleketimizin, milletimizin bu zamana kadar yükselmesinde yücelmesinde imarında, ihyasında, inşasında hatta insanlarımızın yarınlara hazırlanmasında onların her alanda gelişmesinde öğretmenlerimizin anlamlı ve önemli katkıları vardır. İl Valisi olarak öğretmenlerimizi bu fedakar çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Her zaman çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Başarıları ile gurur duyuyoruz. Onların başarısını memleketimizin, gelecek neslin başarısı olarak görüyorum” diye konuştu.

Vali Balcı, öğretmenlerin yanı sıra okul idarecilerini ve personelini de unutmayarak herkese kitap hediye etti.

Kaynak: HABER: Mihriban KOÇAKER

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORKUTAN TANKER YANGINI
KORKUTAN TANKER YANGINI
CEVİZ DENİNCE AKLA TOKAT GELECEK
CEVİZ DENİNCE AKLA TOKAT GELECEK
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0