26 Haziran Ortaokulu Etwinning sergisi açıldı

26 Haziran Ortaokulu Etwinning sergisi açıldı

Tokat Merkez 26 Haziran Ortaokulu İngilizce Öğretmeni Ferhat Şimşek ve öğrencileri 3 gün sürecek Etwinning Sergisi düzenlediler.

07 Haziran 2018 - 00:00

Serginin açılışına Tokat Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı,Tokat Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Ağar, ve Tokat Etwinning Koordinatörü Ahmet Polat katıldı.

Sergide, "Sen Şarkını Söyle Türkiye, Etwınnıng Theatre, Creatıon-The Place Of Happıness, Kültürümüzün Işığı Sensın, Welcome Into My Dream World , Lets Read Andersen And More, Lets Celebrate World Days, Better Together," isimli 2 adet ulusal ve  6 adet uluslararasi olmak üzere toplam 8 Etwinning projesine ait çalışmalar sergilendi.

Ayrıca, eTwinning Theatre isimli proje kapsaminda Okul Müdürü Bekir Hüseyin Çevik yapılan etwinning faaliyetlerinin öğrencilerin sosyalleşmesinde büyük önem arzettiğini belirterek, bu faaliyetlerde görev alan ögretmen ve ögrencilere teşekkür etti. Daha sonra okul öğrencileri "Cinderella" isimli ingilizce oyunu sergilediler.Ayrıca ingilizce şarkılarında söylendiği etkinlikte, velilerle ingilizce olarak "BINGO" yarışması yapıldı ve velilere çeşitli ödüller verildi.

Tokat Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı konusmasında eTwinning projelerinin Tokat ve Türkiye'de giderek yaygınlaştığını ve bu nedenle etwinning kapsamında yapılan her etkinliğin çok değerli olduğunu belirterek 26 Haziran Ortaokulu eTwinning Tabelasını takdim etti.

HABER: Mihriban KOÇAKER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Artık kazma vurulsun!
Artık kazma vurulsun!
Tokat Milli Eğitim dünyadaki robot pazarına
Tokat Milli Eğitim dünyadaki robot pazarına "Robozela" ile giriyor