4. ETAP TOKİ YÜKSELİYOR

4. ETAP TOKİ YÜKSELİYOR

Niksar'da 2017 yılında girişimde bulunulan ve çalışmalara başlanılan 4. Etap TOKİ konutları yükselmeye devam ediyor

15 Mayıs 2018 - 12:41 - Güncelleme: 15 Mayıs 2018 - 15:05

Göreve geldiklerinde seçim beyannamesinde olmayan, emeklilerin talebi üzerine emeklilere yönelik yapılan 4. Etap TOKİ için 2017 yılında gerekli girişimlerde bulunulduğunu ve akabinde çalışmalara başlanıldığını aktaran Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, çalışmaların başlamasında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Tokat’ın Niksar ilçesinde emeklilerin talebi üzerine Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, 4. Etap TOKİ konutları için 2017 yılında girişimlerde bulunmuş çalışma başlatılmıştı. 90 metre kare brüt alanlı 2+1 ve 133 metre kare brüt alanlı 3+1’den oluşan 133 konutun inşaat çalışmaları hızla sürüyor.

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan; "Toki konutlarımız 173’ü emeklilerimize olmak üzere 90 metre kare brüt alanlı 2+1, 133 konutumuz ise tüm hemşerilerimizin faydalanabileceği 133 metre kare brüt alanlı 3+1 olarak oluşuyor. Bizleri her Perşembe halk günümüze katılan emekli amcalarımız ve teyzelerimize teşekkür ediyorum. Çünkü her halk gününde bizlerden bu konu hakkında talepleri oluyordu. Seçim beyannamemizde olmamasına karşın taleplerinin karşılanması ve bir ev sahibi olmaları adına gayret ederek bu projeyi gerçekleştirdik. Rabbim kazasız ve belasız bir şekilde konutlarımızın bitmesini nasip eylesin. Çalışmaların başlamasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

 

BAŞVURULAR VE ŞARTLARI HENÜZ BELİRLENMEDİ
TOKİ tarafından henüz müracaatlar ve şartları konusunda bir bilgi gelmediğini vurgulayan Başkan Özcan, "Hemşerilerimizden bizlere en çok yöneltilen soru ise müracaatların ne zaman başlayacağı ve şartları konularıdır. Burada hemşerilerimizden şunu bilmelerini istiyorum. Şu anda inşaatımız tüm hızıyla devam ediyor. TOKİ tarafından bizlere henüz müracaatlar ve şartları konusunda bir bilgi gelmedi. Bununla alakalı TOKİ bizlere bir ilan metni gönderecek. Bizlerde bu talep ve şartnameler bizlere ulaştığı zaman her duyuru yoluyla hemşerilerimize duyuracağız. Hemşerilerimizin içi rahat olsun. Tüm hemşerilerimizi bilgilendirdikten sonra bu işleme başlayacağız" şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'ta kenevir üretimi sonuç vermedi
Tokat'ta kenevir üretimi sonuç vermedi
BU TİYATROYA KİM SON VERECEK?
BU TİYATROYA KİM SON VERECEK?