google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
ABY, BUGÜN DEĞİLSE, NE ZAMAN? DEDİ

ABY, BUGÜN DEĞİLSE, NE ZAMAN? DEDİ

Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat İl Başkanı Yakup Orakçı, Tokat Milletvekili ve Meslektaşı Av. Özlem Zengin'e destek verdi.

24 Şubat 2021 - 10:33 - Güncelleme: 24 Şubat 2021 - 11:57

Anadolu Basın Yayın Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Tokat İl Başkanı Yakup Orakçı Tokat Güneş Haber Gazetesine verdiği ilanda şu sözlere yer verdi.  

Son günlerde Ak Parti Grup Başkanvekili ve Tokat Milletvekilimiz  Özlem Zengin'e gerek siyasi söylemlerle ve gerekse sosyal medya üzerinden yapılan haksız itham ve çirkin saldırılara karşı sessiz kalmamız mümkün değildir. 
Bir hukukçu olan Sayın  Özlem Zengin'in siyasi kimliğinin yanında  meslekdaşımız olarak gazeteci kimliği olduğu unutulmamalıdır. Zengin, uzun yıllar ülkemizin televizyon kanallarında gündemin en can alıcı konularını birikimlerini ve fikirlerini aktarabilecek kadar yüreklilik göstermiştir. Bugün sosyal medya üzerinden patavatsız ve  çirkin saldırı yapanların aksine, ülkesine, milletine ve memleketi Tokat'a hizmet eden bir siyasetçi, hak ve doğru sözden ayrılmayan bir hukukçu, devşirme bilgilerden uzak fikri ve vicdanı hür bir gazeteci ve yerinde  şefkatli  bir annedir. 
Sözleri, tavırları ve hareketleriyle tuttuğunu koparan, başında taşıdığı her şapkanın hakkını veren Meslekdaşımız ve Tokat Milletvekilimiz Özlem Zengin'in bugün değilse ne zaman yanında olacağız. 
Bu sebeple, öncelikle Tokat'ımızın bir evladı, bir gazeteci meslektaşımız ve son yıllarda ülkemiz gündemine imza atan bir siyasetçimize Anadolu Basın Yayın Birliği Tokat İl Başkanlığı olarak yanındayız ve  dimdik duruyoruz, diyebiliyoruz. Ve bu kapsamda aynı duygu ve düşünceleri paylaşan tüm sivil toplum kuruluşlarımızı da vekilimize sahip çıkmaya davet ediyoruz  

2021/02/2021-02-24-11-57-12.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TOKAT SAĞLIK KURULUŞLARINDA
TOKAT SAĞLIK KURULUŞLARINDA "YEMEK" GARABETİ
OZAN DİREN, MEYED’İN BAŞINA GEÇTİ
OZAN DİREN, MEYED’İN BAŞINA GEÇTİ