Aile Okulu kurslarında sertifika töreni

Aile Okulu kurslarında sertifika töreni

Zile Müftülüğü “Aile ve Dini Rehberlik Bürosu” tarafından düzenlenen Aile Okulu Projesine katılan kursiyerlere belgeleri törenle verildi.

14 Aralık 2019 - 09:58

11 Aralık-20 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenen Aile Okulu Programına Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Öğretim görevlileri, Psikologlar, Mühendis, Diyetisyen, Tokat İl, İlçe Müftüleri ve Vaizleri tarafından toplam 10 seminer gerçekleştirildi.

Zile Şehit Emre AS İmam Hatip Orta Okulu salonunda gerçekleşen program İstiklal Marşı ve Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başladı. İlçe Müftüsü İdris Özarslan’ın açılış konuşmasının ardından “Ailemde Hak ve Sorumluluklar” konulu bu yılın son semineri Tokat İl Müftüsü Ömer Faruk Bilgili tarafından verildi.

Programa Zile Kaymakamı Mehmet Ali Akyüz, İlçe Emniyet Müdürü Erden Uzun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nail Seçkin, İlçe Müftüsü İdris Özarslan, Kursiyerler ve yakınları katıldı. “Aile ve Dini Rehberlik Bürosu” tarafından düzenlenen “Aile Okulu” projesine katılan kursiyerlere katılım belgelerinin verilmesiyle program sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x