google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
AK PARTİ’DE BULUŞTURAN KONGRE

AK PARTİ'DE BULUŞTURAN KONGRE

Ak Parti Tokat 7’in İl Kongresi Hüseyin Akbaş Spor Salonunda parti delegelerinin katılımıyla yapıldı. AK Parti’nin yeni İl Başkanı Cüneyt Aldemir oldu. Kongre partiye gönül vermiş ve hizmet etmiş birçok ismi bir araya getirdi

11 Şubat 2021 - 00:27 - Güncelleme: 11 Şubat 2021 - 22:47

Ak Parti Tokat 7’in İl Kongresi Hüseyin Akbaş Spor Salonunda parti delegelerinin katılımıyla yapıldı. Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemiyle katıldığı il kongresinde; Ak Parti Genel Başkan Yardımcıları, Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Hayati Yazıcı ve İnsan Hakları Başkanı Leyla Usta Şahin de hazır bulundu.  Ak Parti Tokat İl Kongresinde 620 delegeden 385'i oy kullandı. Bu oylardan 10 tanesi geçersiz sayılırken, Cüneyt Aldemir 375 delegeden aldığı oyla Ak Parti Tokat İl Başkanı oldu.

Kongreye; Ak Parti İstanbul Milletvekili Eyüp Özsoy, Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, Ak Parti Grup Başkanvekili ve Tokat Milletvekili Özlem Zengin, Ak Parti Tokat Milletvekilleri Yusuf Beyazıt ve Mustafa Arslan, Ak Parti Eski Tokat Milletvekilleri Zeyid Aslan ve Şükrü Ayalan, İbrahim Çakmak, Osman Demir, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Erol Duyum, Ak Parti İl Başkanlığı görevini teslim eden Metin Polat, İl Başkanlığı görevini teslim alan Cüneyt Aldemir, İlçe Belediye Başkanları, Ak Parti Tokat Eski İl Başkanları, Ak Parti Eski Belediye Başkanları, Ak Parti İlçe Başkanları ve Eski Başkanları ile diğer siyasi partilerin başkanları ile meslek ve sivil toplum örgütü temsilcileri ve delegeler katıldı. 

 

ESKİ VEKİLLERDEN AYALAN ÜST KURUL DELEGESİ OLDU

Tokat Eski milletvekillerinden bir dönem AK Parti Genel Başkan Yardımcılığı görevini de üstlenen Dr. Şükrü Ayalan’ın uzun bir aradan sonra yeniden  üst kurul delegesi olarak politikaya dönmesi, 7. Kongrenin önemli mesajlarından birisi olarak dikkat çekti. Mevcut milletvekillerinin tabii delege olduğu üst kurul delegeleri de  Cüneyt Aldemir, Mesut Aktürk, Havva Sabuncuoğlu, Eyüp Eroğlu, Erol Duyum,  Şükrü Ayalan, Metin Polat, Oğuzhan Önal, Yusuf Karakoyun ve Semih Tepebaşı’ndan oluşuyor.

 

DİVAN BAŞKAN VE ÜYELERİ

Divan Başkanlığını Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez yaptı. Etyemez: AK Parti Tokat teşkilatının kendisine verdiği divan başkanlığı görevi için teşekkür etti. Divan Başkanı Etyemez; 7’inci Olağan Genel Kurulun Ak Parti, Tokat’a ve Ülkeye hayırlar getirmesini dile getirdi. Bütün ülke genelinde 7’inci olağan genel kurullarının yapıldığını söyleyen Etyemez, Ak Parti’nin her kongrede kendini yenileyen, yeni nefeslerle, yeni seslerle yola devam eden bir parti olduğunu söyledi. Ak Parti’nin 1 sene içerisinde 2 milyon yeni üye yapan bir parti olduğuna dikkat çeken Divan Başkanı Etyemez, Ak Parti’nin birikimini ve gücünü sadece millete kullandıklarını dile getirdi.

 

POLAT: MEZARA KADAR EMRİNİZDEYİZ

Ak Parti Tokat İl Eski Başkanı Metin Polat konuşmasında: “Türkiye Cumhuriyeti’nin küllerinden yeniden doğduğu bir o kadar zor ve önemli bir dönemde, bizlere 5 yıl kurucu gençlik kolları başkanlığı yapmayı, çeşitli kademelerde çalışmayı ve 6 yıl il başkanlığı yaptığım için Allah’a hamd ediyorum” diye başladı. 6 yıllık çalışma süresi içerisinde birlikte yol yürüdüğü yönetimindeki tüm arkadaşlarının isimlerini tek tek sayan Başkan Polat, Kadın ve Gençlik Kollarına da görev süresi boyunca kendisine verdiği destekten dolayı teşekkür ederek helallik istedi. “Mezara kadar AK Parti teşkilatının emrindeyiz” diyen Polat, görevini devredeceği Cüneyt Aldemir ve yönetimine başarılar diledi.

 

EROĞLU: TOKAT DAVASINA SAHİP ÇIKAN BİR ŞEHİR

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu: 19 yıldır iktidarda olduğumuz sürede adaleti, kalkınmayı, büyümeyi tesis eden AK Partimizin kongresindeyiz.  10 yıl önce 2011’de yine böyle bir salonda şahsıma il başkanlığı görevlendirmesiyle çok güzel bir kongre yapmıştık. Aradan geçen 10 yıla rağmen ilk gün ki aşk ve heyecanı bu salonda görüyorum. Hem Tokat’ta hem ülke genelinde 2023 hedeflerine ulaşacağız. Tokat buna her zaman hazır. Tokat her zaman reisine, davasına sahip çıkan bir şehir. Eminim bundan sonra da bu böyle olacak. Bizler de Sayın Cumhurbaşkanlığımızın Belediyecilik dönemindeki tavrını aynı şekilde sürdürmeye devam edeceğiz. Ben burada il başkanlığı görevini yapmış Metin Polat ve yönetimine teşekkür ediyorum. Ayrıca yeni göreve gelecek Cüneyt Aldemir ve yönetimine de başarılar diliyorum.”

 

ASLAN: AK PARTİ DÜNYANIN EN BÜYÜK SİYASİ PARTİSİDİR

Ak Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan: 7’inci olağan kongremizin partimize, Tokatımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Kongreler partilerin bayram günleri. Geçmişin muhasebesinin yapıldığı önemli günler. Metin Başkanımız hayırlısıyla bugün bu görevi Cüneyt Başkanımıza teslim edecek. Partimiz kurulduğundan beri sandık görevliliğinden, gençlerine, kadınlarına her kademesinde görev alan arkadaşlarımıza ve hiçbir görevi olmamasına rağmen partimize ve davamıza gönül vermiş isimsiz kahramanlarımıza da teşekkür ediyorum. Partimiz kurulduğundan beri halkımızın tüm ihtiyacını gidermeye yönelik çalışmalar sarf etmiştir.  AK Parti dünyanın en büyük siyasi partisidir. 11 milyonu geçen parti üyesiyle dünyanın en büyük sivil toplum örgütü Ak Partidir. Dünyanın en büyük siyasi partisidir. Partimiz kurulduğundan bugüne kadar hayal edilemez hizmetleri hayata geçirmiş ve bu eserlerin ünü ülke sınırlarını açmıştır. İnanın Cumhurbaşkanımız her gün onlarca eser açıyor. İnanın açılışlara biz yetişemiyoruz.  Bugün de Sayın Cumhurbaşkanımız bugün yapacağı bizim de online olarak izleyeceğimiz konferansta çok önemli müjdeleri açıklayacak.”

 

BEYAZIT: BİZ UZAYIN HESABINI YAPARKEN ONLAR BİZLE UĞRAŞIYOR

Ak Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt: “Kurulduğu andan beri bu davaya hizmet etmiş olan il başkanlarımızı dinlediniz. Ben 4. Sıradan milletvekili adayı olduğum zaman bu teşkilatın nasıl gece gündüz çalıştığının en yakın tanığıyım. Emeği geçen her kardeşime ve oy veren herkese şükranlarımı sunuyorum. Bu seçimde de yine AK Parti’nin yüzünü güldürdünüz.  Ama bunların hiçbirisi yetmez. Bugün dünya ile mücadele ettiğimiz bir ortamda bizi içeriden çekiştirmek isteyenleri mücadele ettiğimiz bir ortamda size çok ihtiyacımız var. Herkes bizim Cumhurbaşkanımızın paçasından tutarak bir şeyleri yapmaya gayret ediyor. Biz bugün uzayın hesabımı yaparken mavi vatan diye ortaya çıkarken Karabağ’da artık yeter derken, Ege’de biz varız derken, savunma sanayiyi nereden nereye alırken onlar bizlerle uğraşıyor. Ey CHP ey zihniyet; PKK’ya  bugün dünya dar geldi diye mi karşı çıkıyorsunuz. Siz Libya’da, Ege’de dünyada biz varız dediğimiz için mi karşı çıkıyorsunuz. Evelallah’ın izniyle tüm bu hizmetleri yerine getireceğiz. Tokat’a  çok şeyler yapılıyor. Daha öncede çok şeyler yapıldı. Hastaneler yapılırken emek veren arkadaşlar işte hep buradalar. Bizde dava arkadaşlığı vardır., yol arkadaşlığı vardır. Ölene kadar bu mücadeleyi Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde yürümeye var mısınız?

 

ZENGİN: KONGRELER İNSAN OLDUĞUMUZU HATIRLADIĞIMIZ GÜNLER

Ak Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin: “Kongreler de muhakki icraatlarimizi, yaptıklarımızı anlatacağız. Ama kongreler insan olduğumuzu hatırladığımız günler diye düşünüyorum. Senelerce büyük bir fedakarlıkla yaptığınız göreve veda ederken diğer taraftan yeni göreve başlayacak olmanın heyecanı yaşanıyor.”

 

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI ŞAHİN: EN ÖNEMLİSİ KARDEŞLİK YATIRIMI

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İnsan Hakları Başkanı Leyla Usta Şahin: “Hep söylüyor kongrelerimiz önemli ve heyecanımızın coşkuların tazelendiği, kardeşliğimizin birliğimizin pekiştirildiği günler. Tokatlı hemşerilerimizi canı gönülden kutluyorum. Tokat her karışında tarih yatan ve ecdattan onlarca emanetin olduğu bir yer. Yine Tokat, Cumhurbaşkanımıza en büyük en güçlü desteği veren illerden birisi. O yüzden Tokatlıları bir kez daha kutluyorum. Ak Parti deyince aklımıza, Türkiye, Türkiye denince dünya ve artık uzay da gelmeye başladı. Bizim bir dava bilincimiz var. Bu davanın başında lider olarak duran Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu var ve 3’üncü özelliğimiz ise vefa örneğimiz var. Bu vefa örneğini Metin Başkan yaptığı konuşmasıyla bize hissettirdi kendisine teşekkür ediyorum. Türkiye artık sadece Türkiye için değil, tüm dünya için bir umut. Bu dünyanın daha çok birlikteliğe ve kardeşliğe ihtiyacı var. Biz yollar, hastaneler yaptık biz bir çok yatırım yaptık. Ama en önemli yatırımımız birbirimize olan kardeşlik ve birlik yatırımı oldu. Bize engel olmaya çalışan, durdurmaya çalışan, yaptığımız işleri yalanlayan bir muhalefetle mücadele ediyoruz. Ama biz her zaman zoru başardık bundan sonra da başarmaya devam edeceğiz. Biz milletimizden aldığımız güçle yürüdük, bundan sonra da bu şekilde devam edeceğiz.”

 

YAZICI: AK PARTİ DURUŞU OLAN BİR PARTİDİR

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Hayati Yazıcı: “Değerli Partililer; Her biriniz Ak Parti siyaseti açısından önemli birer elemansınız vazgeçilmez birer insanız. Biz Ak Parti teşkilatları olarak 18 yıldır Türkiye’yi inşa ediyoruz. Türkiye’de yaşanan bu değişimde her birinizin emeği var, alın teri var, bir nebze de olsa payı var. O yüzden kendinize haksızlık etmeyin. Birkaç hatırlatma yapacağım. Türkiye’de 90’ı aşkın siyasi parti var. Hiç kimse alınmasın. Herkes kendisini tanımlamakta özgür ve haklıdır. Ak Parti bu partilerden biri değil. Farklı bir partidir Ak parti. Siyasi yelpazede çok özgün bir yeri var. Sıradan bir parti değil, kuruluş yöntemi, vizyonerliği ve insana bakışı itibariyle AK parti farklı bir konumdadır. Ak parti duruşu olan bir partidir arkadaşlar. Nasıl bir duruş? Lideri Recep Tayyip Erdoğan gibi duran bir partidir AK Parti. Bu duruşun temelinde insan var. Ak parti bütün faaliyetlerini yürütürken, siyaseti şekillendirirken, insanı referans olarak önemser ve merkeze yerleştirir. Hani genel başkanımız fırsat buldukça Şeyh Edibali’nin Osman’a öğüdünü referans gösterir. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın der. Ne olursa olsun insanı göreceksin, gözeteceksin. Değerli kardeşlerim AK Parti kimliği olan bir parti. Kimliksiz değiliz biz. Olaylara göre sağ a sola savrulan bir parti değil. Ak partinin kimliği muhafazakar ve demokrat bir partidir. Muhafazakarlığımız hiçbir saman statükoculuk anlamında değil. Yenilikçiyiz. Ama bizi biz yapan, bayrağımız tarihimiz, örf adetimiz, inançlarımız… Bunları önemsiyoruz. Bunları gelecek nesillere aktarma noktasında görev almış bir partiyiz. Demokratiğiz. Böyle bir kimliğe sahibiz ve biz omurgası olan bir partiyiz. Omurgalıyız. Omurgası olmayan varlıklar ne yapar? Sürünür? Ak partinin omurgası nedir peki? İşte o da sizlersiniz teşkilatlarımız arkadaşlar. Dünyanın en büyük siyasal yapılanmasına sahip bir partiyiz. 11 milyon üyemiz var.”

Ak Parti Tokat İl Başkanlığının 6 yıllık faaliyet raporu ve mali tablosu Parti Yöneticilerinden Melih Sağıroğlu tarafından okundu.

 

ERDOĞAN: TÜRKİYE’Yİ DÜNYANIN EN BÜYÜK 10 ÜLKESİ ARASINA SOKMAKTA KARARLIYIZ

Ardından Balıkesir, Osmaniye, Tokat ve Tunceli İl Kongrelerine video konferans yöntemiyle bağlanan AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şu konuşmayı yaptı: “Salgın şartlarının yol açtığı kısıtlamalara rağmen kongrelerimiz hem tedbirlere uygun hem de coşkulu şekilde gerçekleştiriyoruz. AK Parti kongreleri bir siyasi parti toplantısı olmanın ötesinde ülkenin ve milletin geleceğe ilişkin umutlarının tazelendiği demokrasi platformlarıdır. AK Parti Milletimizin kurduğu bir partidir. Girdiğimiz 15 seçimin hepsinde de birinci yaparak bizi bu günlere milletimiz getirmiştir. Bunun için her adımımızı milletimize bakarak atıyoruz. Milletimiz bugün bize 2023 hedeflerimizi işaret ediyor. Türkiye’nin demokrasiden ekonomiye, her alanda en üst lige çıkmasının ifadesi olan 2023 hedeflerimizin en kritik dönemeci de aynı yıl yapılacak olan seçimlerdir. Kongrelerimizde, partimizi 2023 seçimlerine taşıyacak ve inşallah sandıkta bir kez daha elde edeceğimiz zaferin altına imza atacak kadroları belirliyoruz. Teşkilatlarımızda görev alan her bir arkadaşımın böylesine tarihi bir sorumluluğun altına girdiğinin bilincinde olduğunu biliyorum. Gözlerinizdeki parıltı, yüreklerinizdeki kıpırtı, kalplerinizdeki heyecan büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasına katkıda bulunma azminizin yansımasıdır. Rabbime bana sizler gibi yol ve dava arkadaşları nasip ettiği için hamdediyorum. Bu vesileyle kuruluşundan bugüne teşkilatlarımızda görev almış tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyor, dar-ı bekaya intikal eden kardeşlerime de Allah/tan rahmet diliyorum.  Türkiye’nin bu kritik döneminde hayatımızın diğer alanlarından fedakarlık yaparak sorumluluk üstlendiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Tarihin her döneminde bayrağı en üst burça dikmek için öne atılan birileri olmuştur. Malazgirt’te Sultan Alparslan’ın, Söğüt’te Osmanlı’nın, Kosova’da Murat Hüdavendigar’ın, İstanbul’da Fatih’in, Sina Çölünde Yavuz’un, Bağdat’ta 4. Murat’ın, İstiklal Harbinde Gazi Mustafa Kemal’in, çok partili hayata geçişte Merhum Menderes’in zaferleri hep böyle gerçekleşmiştir. Türkiye’nin geçtiğimiz 18 yılda elde ettiği başarıların kahramanı da mücadele safının en önünde yer alan işte bu kadrodur. İnşallah geleceğin aydınlık Türkiye’sini sizlerle birlikte inşa edecek, sizden sonraki nesillere 2053 vizyonlarını gerçekleştirebilecekleri bir ülke emanet edeceğiz. Son 2 asırdır önümüze konan engeller ve kendi eksiklerimiz sebebiyle dünyanın yaşadığı değişimlerin çoğu onların gerisinde kaldı. İnşallah bu kez önümüze çıkacak fırsatı değerlendirecek ve hedeflerimize ulaşacağız. Ülke olarak uluslar arası alanda artı olarak da içeride maruz kaldığımız saldırıların gerisinde Türkiye’yi bir kez daha küresel güç dengelerinin dışında bırakma niyeti olduğunu biliyoruz. Ama bu defa başaramayacaklar. Milletimizin enerjisini ve vaktini iç çekişmelerle heba ettirerek ülkemizi kendi senaryolarına göre istikamet biçemeyecekler. İstikbalimize sıkı sıkıya sarılan milletimizle yürüdüğümüz bu kutlu yolda Allah’ın izniyle zafere ulaşmamıza engel olamayacaklar. Vesayetle elde edemediklerini, terör örgütleriyle, onlarla başaramadıklarını darbeyle deneyenleri bugüne kadar nasıl hep hüsrana uğrattıysak inşallah bundan sonra da hüsrana uğratacağız. Demokrasimize sahip çıkarak, ekonomimize, özgürlüğümüze sahip çıkarak, kalkınma yolunda elde ettiğimiz kazanımlara sahip çıkarak Türkiye’yi dünyanın en büyük 10 ülkesi arasına sokmakta kararlıyız. Dün en temel insani ihtiyaçları için gereken alt yapıdan bile mahrum Türkiye’den nasıl bugün gelişmiş ülkelerin bile gıpta ile izlediği bir yere geldiysek yarın da lider ülkeler arasına gireceğiz. Önümüze kurulan tuzakları birer birer aşarak, kirli oyunları deşifre ederek kendimizle birlikte tüm dostlarımızın da hakkına, hukukuna sahip çıkmayı sürdüreceğiz. Cumhur İttifakı olarak ülkemizi, küresel, siyasi ve ekonomik çalkantıların içinden çıkartarak istikrar ve huzur ikliminde hedeflerine ulaştırmak için daha çok çalışacağız. AK Parti siyaseti hizmet, eser, kalkınma siyasetidir. Cumhuriyet tarihinin tamamında tüm yapılanlardan kat kat fazla hizmeti bu kadar kısa sürede ülkemize kazandırmayı bu anlayışa borçluyuz. Artık ülkemizin 84 milyona yaklaşan nüfusunun her birini AK Parti’nin tabi mensubu olarak görüyoruz. Partimizin 11 buçuk milyona yaklaşan üye sayısıyla diğer tüm partilerin üye sayılarını katlayarak geçmiş olması önemlidir. Ama bizim için yeterli değildir. Ana kadememizle kadın ve gençlik kollarımızla gönlünü ve desteğini partimize çekemediğimiz tek bir ferdin dahi bulunması bizim eksiğimizdir.  Oy oranı sandıkta ortaya çıkar. Mücadelenin ve başarının asıl görüleceği yer sandık gününe kadar yapılan çalışmalardır. Bunun için AK Parti’nin genel merkez yöneticisinden, il ve ilçe teşkilatlarına, mahalle ve köy temsilcisinden sandık müşahidine kadar tüm kadroların yılın 365 gününü seçim günü gibi değerlendirmek mecburiyetindedir. Milleti seçimden seçime hatırlayanların, siyaseti masa başı mühendisliği yasaklarıyla yapanların, kendine sadece medya aynasında bakanların nesiller boyu iktidardan uzak kalmalarının sebebi işte budur. Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde ülkeyi yürütme ve yönetme yetkisi alabilmenin tek yolu milletin yarısından fazlasının desteğini kazanabilmektir.”

 

ALDEMİR: ERDOĞAN’IN NEFERİ OLMAKTAN GURURLUYUZ

Kongrede delegeler oy kullanmaya geçmeden önce bir açıklama aldığımız AK Parti’nin yeni İl Başkanı Cüneyt Aldemir, “ 7. Olağan kongremiz halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Siyasi hayatımız 2001’den beri 20 yıldır devam ediyor. Recep Tayyip Erdoğan’ın neferi olmaktan mutluyuz ve gururluyuz. İnşallah Tokat’taki destanı daha da büyüterek 2023 hedeflerine ulaşacağız” dedi.

 

AK PARTİ TOKAT İL BAŞKANI OLAN CÜNEYT ALDEMİR’İN KONGRE LİSTESİ

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üye Adayları:

ASIL LİSTE
1. Ahmet Çakmak
2. Ali Özer
3. Ali Bıçakçı
4. Ali İhsan Gürel
5. Arzu Yeğnidemir
6. Ayşe Seval Uçaroğlu
7. Emin Kısmet
8. Emre Altınsoy
9. Erhan Sefer İlhamoğlu
10. Faruk Kara
11. Fatih Öztürk
12. Fatih Önver
13. Hafız Osman Sönmez
14. Halil İbrahim Uzun
15. Hesna Vildan Keskin
16. İbrahim Eroğlu
17. İbrahim Polat
18. İbrahim Ümit Ekmekçioğlu
19. İlhan Şahinoğlu
20. İzzet Soyluer
21. Mehmet Ecdar
22. Meliha Turgut
23. Meryem Çağlar
24. Muhammed Ali Gökdere
25. Mustafa Çakır
26. Mustafa Bektaşoğlu
27. Mustafa Çelik
28. Müşerref Kinet
29. Nihal Bengisu
30. Niyazi Duman
31. Oğuzhan Ulaşoğlu
32. Ömer Akyüz
33. Rabia Yalçın
34. Recep Demir
35. Selmani Gökçe
36. Şükriye Balcı
37. Tuba Yıldırım
38. Yunus Emre Tosun
39. Zeynep Sarı

YEDEK LİSTE:
1. İhsan İşbilen
2. Arif Emre İmamoğlu
3. Feyzullah Bağlan
4. Doğan Şahin
5. Osman Çabuk
6. Bünyamin Aydın
7. Bahattin Sönmez
8. Burak Boyraz
9. Sadettin İmer
10. Abdullah Şanver
11. Cemalettin Özbek
12. Aydın Adıgüzel
13. İlhan Yılmaz
14. Fatih Yurttaş
15. Emre Çetinel
16. Fehmi Özden
17. Mustafa Karabıyık
18. Rüştü Genç
19. Özlem Kısmet
20. Fazıl Şen

İL DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ
ASIL:

1. Tahsin Demir
2. Melih Yeşilova
3. Sebahattin Gürpınar
4. Ahmet Atılgan
5. Hüseyin Uçar
YEDEK:
1. Ali Gümüş
2. Mehmet Acvı
3. İlhan Aşıroğlu
4. Abdullah Özcan
5. Ali Çiçek

İL PARTİ İÇİ DEMOKRASİ HAKEM KURULU ÜYE ADAYLARI
ASIL:

1. Ahmet Ç.etin
2. Taner Kurban
3. Kadir Duman

YEDEK:
1. Selahattin Gün
2. Hasan Alpay

BÜYÜK KONGRE (ÜST KURUL) DELEGE ADAYLARI
ASIL:

1. Cüneyt Aldemir
2. Mesut Aktürk
3. Havva Sabuncuoğlu
4. Eyüp Eroğlu
5. Erol Duyum
6. Şükrü Ayalan
7. Metin Polat
8. Oğuzhan Önal
9. Yusuf Karakoyun
10. Semih Tepebaşı

YEDEK:
1. Yakup Karaca
2. Ömüray Taştan
3. Celal Akın
4. Engin Doğan Aybek
5. Devran Davran Zeytin

HABER: Mihriban KOÇAKER-Dursun Ekrem ER

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kazada ölen polisin kızına hediye ev
Kazada ölen polisin kızına hediye ev
MANDA ÜRETİMİNDE TOKAT 4. SIRADA
MANDA ÜRETİMİNDE TOKAT 4. SIRADA