AK PARTİ’DE KONGRELER KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

AK PARTİ'DE KONGRELER KALDIĞI YERDEN DEVAM EDİYOR

‘İnandığın Yolda Yürü’ sloganıyla yola çıkan ve pandemi dolayısıyla ertelenen kongrelerine devam eden AK Parti Tokat teşkilatı Reşadiye ve Başçiftlik İlçe kongrelerini yaptı. Reşadiye’de Yakup Karaca İlçe Başkanlığına seçilirken, Başçiftlik’te mevcut başkan Mürsel Şen ile yola devam edildi.

12 Eylül 2020 - 17:31 - Güncelleme: 13 Eylül 2020 - 16:29

AK Parti ‘İnandığın Yolda Yürü’ sloganıyla başlayan ve pandemi dolayısıyla ertelenen kongrelerine start verdi. Reşadiye İlçe kongresiyle başlayan süreç Başçiftlik kongresiyle devam etti. Kongrelere Ak Parti Gurup Başkan Vekili Özlem Zengin, Milletvekili Yusuf Beyazıt, Milletvekili Mustafa Arslan, İl Başkanı Metin Polat, Kadın Kolları İl Başkanı Havva Sabuncuoğlu, Gençlik Kolları İl Başkanı Mesut Aktürk, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları ve partililer katıldı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında gerçekleşen kongrelerde Reşadiye’de Sefa Yiğit’ten boşalan koltuğa tek aday olan Yakup Karaca seçildi. Başçiftlik’te ise mevcut Başkan Mürsel Şen ile yola devam edildi.

ZENGİN'DEN BİRLİK BERABERLİK MESAJI

Kongrelerde konuşan Ak Parti Gurup Başkan Vekili Özlem Zengin birlik ve beraberlik mesajı vererek İlçe Başkanlıklarına seçilen Yakup Karaca ve Mürsel Şen’le birlikte yönetimlerine başarılar diledi.

BEYAZIT'TAN 2023 VURGUSU

AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt ise 2023 yolunda, Reşadiye İlçe Başkanlığına seçilen Yakup Karaca ve ekibini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi. Başçiftlik’te ise hemşerileri ile bir araya gelen Beyazıt; “İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Mürsel Şen ve ekibini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

ARSLAN: "AK KADROLARLA 2023 HEDEFİNE"

Reşadiye Kongresinde partililere seslenen Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, “Reşadiye İlçe kongrelerimiz hayırlı olsun. İlçe Kongrelerimizde Reşadiye’miz ile devam ediyoruz.2023 hedeflerimize taşıyacak AK Kadrolarımızın hayırlı olmasını ve Reşadiye İlçe Başkanımız Yakup Karaca'nın şahsında Yönetim Kurulu Üyelerimize başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi. Arslan Başçiftlik’te ise” 7. Olağan İlçe Kongremizi gerçekleştirdik, hayırlara vesile olsun inşallah. Güven tazeleyen İlçe Başkanımız Mürsel Şen ve Yönetim Kurulu Üyelerimizi tebrik ediyor, yeni dönem çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

POLAT: "KONGRELERDEN GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIZ"

AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat ise her zaman olduğu gibi Ak Parti’nin kongrelerden güçlenerek çıkacağını belirterek 2023 hedefine ak kadrolarla ulaşacaklarını söyledi. Reşadiye’de önceki başkan Sefa Yiğit’e çalışmalarından dolayı teşekkür eden Başkan Polat; yeni seçilen Yakup Karaca ve yönetimine başarılar diledi. Başçiftlik’te ise görevine devam eden Mürsel Şen’i tebrik ederek başarılar diledi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YIKIM BAŞLADI
YIKIM BAŞLADI
Gökçeli Barajı'nda sona gelindi
Gökçeli Barajı'nda sona gelindi