google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
AK Parti Kadın ve Gençlik Kollarının kongre heyecanı

AK Parti Kadın ve Gençlik Kollarının kongre heyecanı

AK Parti, Tokat il kongresinden sonra sıra Kadın ve Gençlik Kolları Kongrelerine geldi. ‘İnandığın yolda Yürü’ sloganıyla 6. Olağan Kadın Kolları Kongresi saat 13.00’da Cumhurbaşkanının videokonferanslı katılımıyla, Gençlik Kolları ise ‘Gençsin Önde Yürü, İnandığın Yolda Yürü’ sloganıyla saat 17.00’da Hüseyin Akbaş Spor Salonunda yapılacak

18 Şubat 2021 - 22:51

Ak Parti Tokat 7. Olağan İl Kongresi ‘İnandığın Yolda Yürü’ sloganıyla, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans ile katılımıyla 10 Şubat’ta gerçekleştirilmişti. Yeni İl Başkanı Cüneyt Aldemir’in görevi devralmasının ardından AK Parti Teşkilatında sıra Kadın ve Gençlik Kolları kongrelerine geldi. Tokat’ta iki kongre de bugün gerçekleşecek.

Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans yöntemiyle katılacağı Tokat İl Kadın Kolları 6. Olağan Kongresi bugün saat 13:00’da Hüseyin Akbaş Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşecek.

İl Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresi ise ‘Gençsin Önde Yürü, İnandığın Yolda Yürü’ sloganıyla bugün saat 17.00’da başlayacak. Kongrelerde mevcut Kadım Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu ve  Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığının tensipleriyle, Mesut Aktürk için ‘göreve devam’ kararı alınmıştı.

Haber: Mihriban KOÇAKER

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ben bu
    1 hafta önce
    Aferin daha kalabalık olun. Covid 19 tek vatandaşa size yok. Bu kongreler bile ülkenin nasıl yönetildiğini gösteriyor. Sanki 10 tane aday var lider kimi derse o oluyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kazada ölen polisin kızına hediye ev
Kazada ölen polisin kızına hediye ev
MANDA ÜRETİMİNDE TOKAT 4. SIRADA
MANDA ÜRETİMİNDE TOKAT 4. SIRADA