AMATÖRDE TOPÇAM KASIRGASI ESECEK

AMATÖRDE TOPÇAM KASIRGASI ESECEK

Tokat Amatör Kümede A Grubu lideri Topçamspor takımı, zorlu Turhal deplasmanından üç puan çıkarmanın hesaplarını yapıyor.

04 Ocak 2020 - 11:31

Topçamspor Teknik Sorumlu hocası Orhan Yazıcı, zorlu maç öncesi hedeflerini Spor Müdürümüz Arif Sağdıç’a açıkladı.

Takım olarak ligin ilk yarısını lider kapattıklarını ama kendileri için ligin yeni başladığını belirten Yazıcı, “Ligin ikinci yarısına deplasman maçı ile merhaba diyeceğiz. Her takımda olan sıkıntılı süreç bizim takımımızda da bulunuyor. Sıkıntılı süreçleri aşan takımlar, ligde başarıları elde eder ve hedefe ulaşırlar. Biz de takım olarak Tokat’ın Amatör Kümede temsilcisi olan bir amatör küme takımıyız. Ama zorlu şartlara rağmen hedefimiz önce gurubu birinci bitirmek. Play off maçlarında başarılı olup Bal Ligi için önce play off maçları oynamak, sonra da adımızı Bal Ligi için finale yazdırmak. Bu başarıyı yakalamak için sahada futbol kuralları içerisinde tüm şartları zorlayacağız. Topçamspor olarak ligin ilk yarısında bıraktığımız yerden lige devam etmek için tüm zorlulukları aşıp, bu takımı hedefe ulaştıracağız.  Ligin ilk yarısında bıraktığımız yerden devam edeceğiz. Rakibimiz Turhal temsilcisi Gençlerbirliği takımına sahada saygı duyuyoruz. İyi bir maç olsun. Kazanan takımı kaybeden takımın alkışlamasını bekliyorum. Şuan ligde lider takımız. Puanımız 12. Bu puanın üstüne çıkmak için daha zorlu maçlar oynayacağız. Bu gün zorlu Gençlerbirliği engelini aşıp üç puanla ligin ikinci yarısına başlamak istiyoruz” dedi.

Yazıcı, bu maça gelecek Turhallı sporseverlere iki takımında heyecanlı bir maç izlettirmek için mücadele edeceklerini söyledi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fevzi Çakmak Ortaokulu’nun LGS başarısı
Fevzi Çakmak Ortaokulu’nun LGS başarısı
MHP ZİLE’DE KONGRE HEYECANI
MHP ZİLE’DE KONGRE HEYECANI