Anadolu Ümraniye Tokatlılar Derneği Kuruldu

Anadolu Ümraniye Tokatlılar Derneği Kuruldu

İstanbul'da Tokatlı sivil toplum kuruluşlarına bir yenisi daha eklendi. İstanbul Anadolu Ümraniye Tokatlılar Derneği Serdar Han başkanlığında kuruldu.

24 Ocak 2020 - 11:47


20 Ocak 2020 Pazartesi günü resmi olarak kuruluşunu tamamlayan, İstanbul Anadolu Ümraniye Tokatlılar Derneği hakkında, açıklama yapan derneğin Başkan yardımcısı ve Kadın Kolları Başkanı Dilek Yeşilyurt, “Derneğimizin kuruluşunu titiz bir çalışma sonunda tamamladık ve yönetim kurulumuza her kesimden isimler alarak oluşturduk diyen Yeşilyurt, İstanbul Ümraniye de yaşayan tüm Tokatlıları aynı çatı altında toplamayı hedeflediklerini söyledi. Hemşeri birlikteliğinin sağlam olması ve Tokatlı hemşerilerimizin daha güçlü temsil edilebilmesi için elimizden gelen her şeyi yapmak arzusundayız” dedi.
Derneğin geçici ve kurucu yönetim kurulu Başkan Serdar Han- Avukat- Pazar, Veysel Sarar- CHP Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı- Pazar, Dilek Yeşilyurt- Matbaacı-Grafiker –Zile, Sezai Durmuş- Reşadiye Dutdibi Dernek başkanı- Reşadiye, Samet Güngördü- Dış saha Sorumlusu- Zile, Emre Avlamaz- Avukat-Zile, Şenol Berk - CHP Belediye Meclis Üyesi- Turhal, Ayşenur Han- Gelir Uzmanı – Niksar, Adem Çakal- Karakuzu Dernek Başkanı- Zile, Sami Sökmen- Esnaf – Erbaa, Yavuz Yılmaz- Turhal Çevre Köyleri Millet Derneği Başkanı- Turhal, Ünal Pekşen- Zabıta- Zile, Halit Korkmaz- Mali Müşavir- Reşadiye, Mehmet Yılmaz - Gazeteci – Reşadiye, Orhan Muşlu - İBB Çalışanı- Zile, Hüseyin Işık - İBB Çalışanı, isimlerinden oluştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • METİN ŞAHİNBAŞ
    6 ay önce
    ALLAH HAYIRLI UĞURLU ETSİN. BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDEKİ ÇALIŞMALARINIZDA KOLAYLIKLAR DİLER,MANAVGAT\' TAN SAYGI SEVGİ VE SELAMLARIMI SUNARIM.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x