google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Antika severleri bu sayfada buluşuyor

Antika severleri bu sayfada buluşuyor

Koleksiyonu’ndaki birbirinden değerli objeleri ‘’Erenköy Antik’’ ile instagram üzerinden eski dönem ürün severlerle buluşturan Müjgan Sekban antika severleri eski eşyalarla buluşturuyor.

17 Ekim 2019 - 10:10

Gazetemiz Yazarı Burhan Arar, instagram  üzerinden eski dönem ürün severlerle buluşturan Müjgan Sekban ile görüşerek sektör hakkında bilgiler aldı. İşte Gazeteci Yazar Burhan Arar’ın antika severleri antikalarla buluşturan Müjgan Sekban haberi.

Koleksiyonu’ndaki birbirinden değerli objeleri ‘’Erenköy Antik’’ ile instagram  üzerinden eski dönem ürün severlerle buluşturan Müjgan Sekban , antika objelere olan ilgisi ile zamanla evinde kayda değer ve zengin bir koleksiyon oluştuğunu ifade etti. Objelerin tarihi önemi, hikayeleri ve gerçekten değerli parçaları edinmenin zorluğu; bu önemli koleksiyonun geliştirmesinde teşvik edici olmuş. Sektörde hatırı sayılır ve güvenilir bir isim olan Müjgan Sekban ,ürünlerin hikayelerini öğrenmek ve sanatsal özellikleri anlamak için yoğun bir araştırma ve keşif süreci gerektiğinin altını çiziyor.

   Bunun yanında hasarsız ve çalışır durumda olan objeleri edinmeye özen gösterdiğini de belirtiyor.

   Erenköy Antik Osmanlı döneminden kalma cep saatleri, Fransız porselen objeler, heykelli Fransız saatleri, kol saatleri, 19. yüzyıla ait mücevher kutuları, müzik plakları, Fransız döküm sobaları, Türk ve yabancı ressamların tabloları ve diğer bir çok antika ve vintage objeyi cazip fiyatlarla antika severlerin beğenisine sunuyor.

   Siz de eski dönem objelere meraklıysanız ,  instagram’da ‘’ Erenköy Antik ‘’ sayfasını inceleyebilir , uygun fiyatlara beğendiğiniz obje ve ürünlere sahip olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TÜRKİYE’DE 35. ŞUBESİYLE TASARRUF AŞ. TOKAT’TA
TÜRKİYE’DE 35. ŞUBESİYLE TASARRUF AŞ. TOKAT’TA
KONTROLLÜ SERBESTLİK İÇİN KRİTİK 10 GÜN
KONTROLLÜ SERBESTLİK İÇİN KRİTİK 10 GÜN