Arat’tan gazetecilere söz
Reklam

Arat'tan gazetecilere söz

Gazetecilerle iftar programında buluşan TSO Başkanı Ahmet Arat, Odalar ve Borsalar Birliğini temsilen Basın İlan Kurumunda görevli olduğunu söyleyerek "Tokat'ta ki yerel gazetelerin çalışma sıkıntılarını, ilan sıkıntılarını toplantılarımızda dile getireceğiz. Burada ki sizin probleminiz bizim problemimiz, bu noktada İstanbul ayağında sizlere gerekli yardımı göstereceğime söz veriyorum" dedi.

14 Haziran 2017 - 16:25 - Güncelleme: 14 Haziran 2017 - 16:27

TSO Başkanı Ahmet Arat geçtiğimiz gün düzenlediği iftar programında basın mensuplarıyla buluştu. Basın mensuplarıyla tek tek ilgilenen Arat, iftar sonrası yaptığı konuşmada; "Gazete ve TV sahibi arkadalar ve çalışanları her yıl ramazanda düzenlediğimiz iftar yemeğimize hoş geldiniz. Özellikle şunu ifade etmek istiyorum ki 2009'dan beri yürütmekte olduğumuz Tokat Sanayi ve Ticaret Odasında Tokat ölçeğinde şunu gördük, sizler o kadar değerli ve düzgün insanlarsınız ki ben sizleri Başkanlığımdan öncede takip ediyordum şimdide ediyorum. Yapmış olduğunuz haberlerde, eleştirilerde sadece eleştiri için değil devamında çözüm üretme önerilerini de beraberinde getirerekten bugün Türkiye'de yerelde olmayan birçok şeyi sizler başarıyorsunuz. Ben Basın İlan Kurumunda görevli olduğumdan dolayı biliyorum diğer iller Tokat gibi değil. Ben bu bağlamda hem şahsım adıma hem de Tokat'ta ki mülki idarelerimiz adına sizlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum" dedi.
Odalar ve Borsalar Birliğini temsilen Basın İlan Kurumunda görevli olan Arat, gazetecilere bu noktada ellerinden gelen yardımı yapacaklarını belirterek "Ben aynı zamanda Odalar ve Borsalar Birliğini temsilen Basın İlan Kurumunda görevliyim. Önümüzde ki günlerde toplantılarda Tokat'ta ki yerel gazetelerin çalışma sıkıntılarını, ilan sıkıntılarını dile getireceğiz. Orada bir kardeşiniz, bir ağabeyiniz var. Burada ki sizin probleminiz bizim problemimiz. Çoğunuz aynı zamanda bize üyesiniz. Bu noktada da İstanbul ayağında sizlere gerekli yardımı göstereceğime söz veriyorum" ifadelerini kullandı.
Konuşmasının ardından TSO Başkanı Ahmet Arat, DSP'nin Ağustos ayında yapılacak olan Kongresinde Genel Başkanlığa Adaylığını açıklayan Hüseyin Alpay'a bu yolda başarılar
diledi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokatspor Sahipsiz Kalmaz
Tokatspor Sahipsiz Kalmaz
TARIM ÜZERİNE BİR OYUN VAR
TARIM ÜZERİNE BİR OYUN VAR