ARTOVA ÇOCUK ŞENLİĞİ

ARTOVA ÇOCUK ŞENLİĞİ

Geleneksel Artova 3. Okulöncesi Şenliği Artova Stadyumunda Büyük Bir Coşku ile gerçekleştirildi.

16 Mayıs 2018 - 13:22

Geleneksel 3. Okulöncesi Şenliğine Artova Genelindeki Bütün İlkokul ve Okul Öncesi Öğrenim Gören Öğrenciler Katıldı. Şenlikte Çocuklar serbest etkinlik yapılarak kendi aralarında doyasıya eğlendi ve okullar bir biri arasında tanışma fırsatı buldu.

Artova İlce Milli Eğitim Müdürü Nuri Aksoy, “Çocuklarımıza eğitim öğretimin yanında, değerli olduklarını bu şenlikle gösteriyoruz. Onları eğlendirerek ödüllendiyoruz. Burada tüm okullarımız ayrıca kaynaşıyor. Şenliğimize ve Eğitim-Öğretime yaptıkları katkılardan dolayı ADOÇİM A.Ş. ye ve Programda Emeği Geçen İdareci, Öğretmen ve Öğrencilerimize Teşekkür Ederim” dedi.

Etkinliğe katılan ve Artova doğumlu olan Kanal60 Tv Genel Müdürü ve Ak Parti Tokat milletvekili aday adayı Hüseyin Kömür, “Çocukların böyle eğlendiğini mutluluklarını görmenin çok güzel olduğunu vurgulayarak emeği geçen herkese teşekkür etti. Hüseyin Kömür ayrıca “Adoçomin Artova”ya geldiği günden beri sağladığı katkıların altını çizerek bu tür etkinliklerin her ilçede çocuklarımız için yapılması gerektiğini dile getirdi.

Etkinlikte çuval yarışı, çiçek dikimi, yüz boyama ve illüzyon gösterisi gibi eğlenceli ve eğitici faaliyetlerde yer aldı sonrasında Çocuklar gökyüzüne protokolle birlikte balon bıraktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bugün hüznü ve gururu aynı anda yaşıyoruz
Bugün hüznü ve gururu aynı anda yaşıyoruz
Tokat’ta çıkan yangın 2 katlı evi sardı
Tokat’ta çıkan yangın 2 katlı evi sardı