Atanan Vali Yardımcısı Sülün’e veda yemeği

Atanan Vali Yardımcısı Sülün’e veda yemeği

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat Vali Yardımcılığı görevinden Tekirdağ Hayrabolu Kaymakamlığı görevine atanan Mehmet Sülün için veda yemeği düzenledi

08 Şubat 2019 - 12:23

Düzenlenen yemekte konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, Vali Yardımcısı Mehmet Sülün ile kısa bir süre çalıştıklarını ancak görev yaptığı  süre boyunca çok anlamlı işler yaptığını söyledi.

 Vali Yardımcısı Sülün’ün Tokat’ta 2 yıl boyunca güzel hizmetleri olduğunu, bundan sonraki yaşamını da ailesi ve sevdikleriyle birlikte sağlık, afiyet ve huzur içerisinde geçirmesini dileyen Vali Dr. Ozan Balcı, “Memleketimizin yücelmesi, yükselmesi için, insanların huzur ve refahı için, memleketimizin imarı, ihyası için çok anlamlı ve  önemli katkıları olacağını düşünüyorum.  Yolu açık olsun.” diyerek, hizmetleri anısına kendisine el yapımı Tokat bakır şerbetliğini takdim etti.

 Vali Yardımcısı Mehmet Sülün, “Benim için gerçekten hüzünlü bir gün. Buraya gelenler ağlayarak gelip ağlayarak gidermiş. Ben onlardan ayrı olarak gülerek geldim, ağlayarak gidiyorum. Tokat’ta görev yaptığım 2 yıl boyunca ve hayatım boyunca iyi bir insan olmaya çalıştım. Samimi bir şekilde görev yapmaya çalıştım. Bu konuda birlikte çalıştığımız çalışma arkadaşlarım bana destek oldular. Hepsine teşekkür ediyorum. Geldiğiniz günden bu yana çalışma aşkınız, enerjiniz, projeleriniz ufkumuzu açtı. Mülki idareye verdiğiniz değeri bize çok hissettirdiniz.  Teşekkür ediyorum." dedi.

 Yemeğe Cumhuriyet Başsavcısı Aydın Turhan, Adalet Komisyonu Mehmet Ali Turgutalp, İdare Mahkemesi Başkanı Erkan Ceylan,  Başkanı Vali Yardımcıları M. Suphi Küsbeci, Dr. Mehmet Gödekmerdan, kaymakamlar,  İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu ve İl Jandarma Komutanı Hidayet Arıkan katıldı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x