google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Baba acısı yaşayan Süleyman Kaya’dan teşekkür mesajı

Baba acısı yaşayan Süleyman Kaya’dan teşekkür mesajı

Geçtiğimiz günlerde babası Güngör Kaya’yı kaybeden Avukat Süleyman Kaya, acılarını paylaşan ve taziyelerini ileten herkese yayınladığı mesajla teşekkür etti.

22 Kasım 2020 - 18:45

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mahmut Özer’in kayınpederi, Avukat Süleyman Kaya ile  TOKSAD Tokat Sigorta Acenteleri Derneği'nin Yönetim Kurulu Başkanı Halil Kaya'nın babası Tokat’ta DYP İl Başkanlığı, Ziraat Odası Başkanlığı gibi görevlerde de bulunan Güngör Kaya, geçtiğimiz hafta vefat etmişti. Güngör Kaya’nın oğlu Avukat Süleyman Kaya, gerek cenazeye gelerek gerekse arayarak taziyelerini ileten acılarını paylaşan tüm dostlarına ve yakınlarına bir teşekkür mesajı yayınladı.

 

TEŞEKKÜR MESAJI

Süleyman Kaya, şu mesajı yayınladı: “Babam Güngör Kaya’nın şeb-ii arus töreninde bizleri yalnız bırakmayan tüm dost ve akrabalarıma, fiziken ve ruhen yanımda olan arkadaşlarıma teşekkür ederim. Ayrıca babamın tedavisi sürecinde her türlü ilgiyi gösteren GOP Üniversitesi rektörü Prof. Bünyamin Şahin, tıp fakültesi başhekimi Prof doktor Nihat Uluocak, doçent doktor Cemal Pazarlı’ya ve tüm Gaziosmanpaşa Üniversite Hastanesi mensuplarına ayrı ayrı teşekkür ederim . Hastalık, cenaze, defin ve taziye sürecinde öncelikle fiziken bizi yalnız bırakmayan Vali Ozan Balcı , kadim dostum Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu , kadim dostum milletvekili Mustafa Arslan ve il genel Meclisi grup başkanları avukat Erol Duyum ve Veli Gökyıldız abime teşekkür ederim. Yine tören sırasında bizleri yalnız bırakmayan milletvekili Kadim Durmaz ve Yücel Bulut’a il başkanları Metin Polat, Çağdaş Kurtgöz , Mustafa İpek kardeşlerime ve tüm STK oda başkanlarına isimlerini saymakla bitiremeyeceğim tüm devlet görevlilerine teşekkür ederim. Hastalık ve taziye sürecinde telefonla beni yalnız bırakmayıp acımızı paylaşan başta sayın cumhurbaşkanımız olmak üzere bakanlar kurulundaki asil yöneticilerimize ve ayrıca baba Dostu Ali Şevki Erek, Cevdet Aykan , Metin Gürdere amcalarıma ve tüm eş dost büyüklerime, küçüklerime saygı ve muhabbetlerimi sunarım. Biz sizleri Hz. Mevlana’nın dediği gibi ruhumuzla seviyoruz. Babam da sizleri ruhuyla severdi ve hala seviyor. Allah eksikliğinizi göstermesin.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KORKUTAN TANKER YANGINI
KORKUTAN TANKER YANGINI
CEVİZ DENİNCE AKLA TOKAT GELECEK
CEVİZ DENİNCE AKLA TOKAT GELECEK
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0