Bakan Selçuk ile dijital buluşma

Bakan Selçuk ile dijital buluşma

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, "Ziya Öğretmen ile Eğitim Buluşmaları" kapsamında Tokat'ta görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. Dijital ortamda gerçekleşen buluşmaya ilde görev yapan öğretmenler katıldı.

01 Ekim 2020 - 10:46

Bakan Selçuk,  öğretmenlere verdiği destek ve önemi vurguladığı konuşmasının ardından İl Müdürü Murat Küçükali ve öğretmenler dinledi.

Ayrıca videokonferansta Bakanı Ziya Selçuk'a Eğitim Tokat TV stüdyolarından müzik dinletisi yapıldı ve korona şarkısı dinletildi. Bakanımız, korona şarkısının özel olarak kendisine ulaştırılmasını istedi. Öğretmenlerimizin sorularını,  önerilerini ve salgınla mücadele sürecinde yaptıkları faaliyetleri dinleyen Bakanımız, öğretmenlerimize yürüttükleri titiz çalışmaları için teşekkürlerini iletti. Ayrıca Bakanımız, meslek liselerinin çalışmalarıyla ilgili olarak "sizlerin yaptığı çalışmalar tarihe geçecek" dedi.

Bakan Ziya Selçuk, okulların açılmasını isteyen bir öğrenciye; "En kısa zamanda okulları açmak için uğraşıyoruz. İnşallah müjdelerle karşınıza geleceğiz" dedi. Videokonferansta motosikletli mobil ekipler,  Bakan Selçuk’a yaptıkları çalışmaları anlattı. Bakan, ekipte yer alan öğretmenlere tek tek teşekkür etti. Dijital ortamda gerçekleşen buluşma, Bakan Selçuk’un Tokat davetiyle sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Şaşkına çeviren yufka
Şaşkına çeviren yufka