BAŞKAN BABAYA FUTBOLCU KIZINDAN DESTEK

BAŞKAN BABAYA FUTBOLCU KIZINDAN DESTEK

Tokat 1969 Spor Kulübü Başkanı Salih Kutlu'ya futbolcu kızı Kardelen Kutlu'dan tam destek geldi.

17 Ocak 2020 - 11:26 - Güncelleme: 17 Ocak 2020 - 11:28


Futbolcu bir ailenin kızı olan Kardelen, İzmir Suphi Koyuncuoğlu ve Yunus Emre Liselerinin futbol takımlarında futbolcu olarak oynadı. Kardelen şuan gözünü üst liglere dikti ve gelecek transfer tekliflerini bekliyor. 
Kardelen, babasının bir spor adamı olduğunu ve futboldan kopmasının imkansız olduğunu söyledi. Kardelen Kutlu, Tokat 1969 Spor hakkında ise şunları söyledi: “Tüm sporlar dahil olmak üzere futbol bir sevda işidir. Babam bu yola gönül verip çıktı. İnşallah tüm emeklerinin karşılığını başarı ile alacaktır. Birlikten kuvvet doğacağına inanıyorum. Eğer Tokat'lılar olarak bir olursak Tokat 1969 Spor takımının hak ettiği yerde olacağına inanıyorum. Bir spor kulüp başkanının kızı olarak futbolu çok sevdiğimi ve ilerde bir bayan futbol takımı kuracağımı belirtmek istiyorum. Spor insanları ayırmak için değil, birbirini kırmak için değil, insanların insanlığını kaybetmemek ve insanların insanlığını birleştirmek için var olduğunu unutmayalım. Babamın bunu başaracağına inancım tam. Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi; sporsuz bir millet gerilemeye ve batmaya mahkumdur.

Biz her daim ilerlemek için bu mücadeleyi veriyoruz. Küçük adımlarla başladık ama büyük adımlar atarak büyük işler başaracağız. Babamın azimli yapısı ve dik duruşu ile dediklerini yapacağına inanıyorum. Bu gün Tokat 1969 Spor takımını desteklemek için kadın bir futbolcu olarak İzmir'den buraya geldim. Sizlerin de bu Tokat 1969 Spor takımını her zaman destekleyeceğinize inanıyorum. Bu Tokat 1969 Spor takımını bir Tokat'lı kurdu ise 150 bin nüfuslu Tokatlı bu takımı yüceltecektir. Bu takımı inşallah profesyonel liglerde Tokat ilinin adını temsil edecektir. Hep beraber omuz omuza vererek bu takımı destekleyelim” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GOP Lisesi için ekip geliyor
GOP Lisesi için ekip geliyor
KADIN HAKEM MAÇA DAMGA VURDU
KADIN HAKEM MAÇA DAMGA VURDU