Başkan Eroğlu, Cemalettin mahallesinde

Başkan Eroğlu, Cemalettin mahallesinde

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Cemalettin Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Eroğlu, Mahalle Muhtarıyla birlikte mahallede sokak sokak incelemelerde bulundu.

31 Ocak 2020 - 10:52

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Mahalle Buluşmalarına devam ediyor. 42 Mahallenin tamamında yapılacak olan Mahalle Buluşmaları kapsamında 32. Mahalle olarak dün Cemalettin Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Eroğlu, toplantı sonrasında teknik ekibi ve Mahalle Muhtarıyla birlikte mahallede sokak sokak incelemelerde bulundu.

Atatürk Anadolu Lisesi konferans salonunda mahalle sakinleriyle buluşan Başkan Eroğlu, şunları söyledi: “Tokat’ımızın en eski, kadim mahallelerinden biri olan ve tarihi ipek yolunun içerisinde kalan Cemalettin Mahallesi sakinlerimizle Mahalle Buluşması programımızı gerçekleştirdik. Bizler halkımızla iç içe olmayı, katılımcı yönetim anlayışını önemsiyoruz. Bunun için 42 Mahallemizden 32’sinde bu toplantılarımızı yaptık. 42 Mahallemizin tamamında mahalle sakinlerimizle buluşmaya, onların değerli istek ve taleplerini dinlemeye devam edeceğiz. Bizlerin davetini kırmayarak Mahalle Buluşması programımıza katılan herkese teşekkür ederim.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İş garantili Tarım Lisesi açıldı
İş garantili Tarım Lisesi açıldı
TOKAT'I DOLU VURDU
TOKAT'I DOLU VURDU