>
BAŞKAN EYÜP EROĞLU’NA ‘YILIN İL BELEDİYE BAŞKANI’...

BAŞKAN EYÜP EROĞLU’NA ‘YILIN İL BELEDİYE BAŞKANI’ ÖDÜLÜ

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 11.’si düzenlenen Buhara Medya Ödülleri Töreni’nde, Yılın İl Belediye Başkanı Ödülü’ne layık görüldü

07 Ekim 2021 - 20:24

11.’si düzenlenen Buhara Medya Ödülleri Töreni’nde, Yılın İl Belediye Başkanı Ödülü Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'nun oldu. Ödülünü, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri’den alan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, halkımızla hemhâl olmaya, Gönül Belediyeciliği’ne devam edeceğiz” dedi.

Siyaset, sanat, spor, medya ve iş dünyasında en başarılılarının ödüllendirilmesi amacıyla Buhara Medya Grubu tarafından Ankara’da 11. Buhara Medya Ödülleri töreni düzenlendi. "Başarı İçin Yeniden Bir Arada, Yeniden Birlikte" sloganıyla düzenlenen programa, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Tanıtım ve Medya Başkanı İzmir Milletvekili Av. Hamza Dağ, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Ak Parti MKYK Üyesi ve Ankara Milletvekili Lütfiye Selva Çam, Milletvekilleri ve birçok siyasi konuk katıldı.

 

ÖDÜLÜNÜ BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ BAŞKANI ÖMER İLERİ'DEN ALDI

Programda; ‘Yılın İl Belediye Başkanı Ödülü’nü alan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’nun yanı sıra;  Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, KahramanKazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz da farklı dallarda ödül aldılar. 30 farklı kategoride ödüllerin sahiplerini bulduğu gecede, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na “Yılın İl Belediye Başkanı” ödülü verildi. Başkan Eroğlu ödülünü Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Ömer İleri’nin elinden aldı.

 

"ÖNCELİĞİMİZ GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ"

Ödül için emeği geçenlere teşekkür eden Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Belediyeciliğin duayeni Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde tüm birimlerimizle, halkımızın her zaman yanında olmaya, onların dertleriyle dertlenmeye, Gönül Belediyeciliği’ne önem verdik. Bu ödülü tüm Tokatlılar adına alıyorum. Bu gururu bize yaşatan, bu ödüle layık gören jüri üyelerine ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim” dedi.

2021/10/2021-10-07-20-26-20.jpg
2021/10/2021-10-07-20-26-24.jpg
2021/10/2021-10-07-20-26-26.jpg
2021/10/2021-10-07-20-26-29.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MÜFTÜNÜN VAAZİNE İYİ PARTİ’DEN KINAMA!
MÜFTÜNÜN VAAZİNE İYİ PARTİ’DEN KINAMA!
ARSLAN VE İÇMEZ AİLELERİNİN ACI GÜNÜ
ARSLAN VE İÇMEZ AİLELERİNİN ACI GÜNÜ