Başkan Karagöl çöp topladı

Başkan Karagöl çöp topladı

Tokat'ın Erbaa İlçesinde İlçe Gençlik Merkezi tarafından vatandaşların sıklıkla kullandığı mesire alanlarında temizlik çalışması yapıldı. Gönüllüler tarafından yalpan temizliğe Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Katagöl’de katıldı.

05 Eylül 2019 - 14:04

Erbaa’da vatandaşların sıklıkla kullandığı mesire alanları gençlik merkezi gönüllüleri tarafından temizlendi. Yapılan çalışmaya Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ve Gökal Belde Belediye Başkanı Osman Akbulut da destek verdi. Gençlik Merkezi gönüllüsü gençlerle birlikte Dünden Gölü çevresinde piknik yapan vatandaşlardan kalan atıkların toplandığı çalışmada alandan poşetler dolusu çöp toplandı.

Çevre temizliğine dikkat çekmek için böyle bir etkinlik yaptıklarını kaydeden Erbaa Gençlik Merkezi Müdürü Göksen Tokatlıoğlu "Mesire alanlarında yapmış olduğumuz çevre temizliği hareketi devam ediyor. Piknik alanında bulunan vatandaşlarımız bu hareketimize duyarsız kalmayarak katkıda bulundu. Çevreye karşı duyarlılık örneği göstererek gençlerimiz ile bu önemli etkinliğe katkı sağlayan Erbaa Belediye Başkanı Sayın Ertuğrul Karagöl’e ve Gökal Belediye Başkanı Sayın Osman Akbulut’a teşekkürlerimizi sunuyoruz" dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x