Başkan Polat’tan bayram mesajı

Başkan Polat’tan bayram mesajı

AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, Tokatlıların ve tüm İslam aleminin kurban bayramını tebrik etti.

19 Ağustos 2018 - 16:48

Başkan Metin Polat, yaptığı yazılı açıklamada, bayramların hem milletin, hem de farklı coğrafyalardaki İslam aleminin birlik ve beraberliğine vesile olduklarını söyledi. Polat açıklamasını şöyle sürdürdü;

"İslam'ın iki temel bayramı vardır ki, bunlar sadece Müslümanların değil, bütün insanlığa barış, kardeşlik ve dostluk öğretilerini öğütler. Ne yazık ki, bu Kurban Bayramı'nda karışık duygular içerisindeyiz. Son bir haftadır yaşadığımız ve ABD’nin ülkemize karşı başlattığı ekonomik savaşta, kendisini Türkiye'nin stratejik ortağı şeklinde lanse ederken ülkemizi stratejik hedefe koyan iki  yüzlü bir anlayışla mücadele verdik. Tıpkı, daha önceki ülkemize yapılan saldırılardan nasıl başarıyla çıktıysak, bu son saldırıdan da milletimizin ferasetiyle başarıyla çıkıyoruz. Adeta erken bayram havasında geçen 6. Olağan Kongremizde liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi,  ‘İnanıyorsak imkan vardır’. Türkiye'ye ekonomik darbe için harekete geçen başta ABD olmak üzere hiçbir emperyalist güce boyun eğmeyeceğimizi ve diz çökmeyeceğimizi,  mübarek Kurban Bayramımızı şahit tutuyor, Türk Milletinin ve tüm İslam Aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, Allah var, gam yok diyorum.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Tokat'a 33 yeni Doktor kadrosu
Şaşkına çeviren yufka
Şaşkına çeviren yufka