>
BAŞKAN YILMAZ: "PARTİMİZİN 1’İNCİ YILI KUTLU OLSUN"

BAŞKAN YILMAZ: "PARTİMİZİN 1'İNCİ YILI KUTLU OLSUN"

Türkiye Değişim Partisi Tokat İl Başkanı Feyyaz Yılmaz, 20 Aralık 2020 tarihinde kurulan Türkiye Değişim Partisi'nin 1'nci kuruluş yıldönümü münasebetiyle sebebiyle bir mesaj yayınladı.

22 Aralık 2021 - 20:36

Türkiye Değişim Partisi Tokat İl Başkanı Feyyaz Yılmaz, 20 Aralık 2020 tarihinde kurulan Türkiye Değişim Partisi'nin 1'nci kuruluş yıldönümü münasebetiyle sebebiyle bir mesaj yayınladı. Türkiye Değişim  Partisi Tokat İl Başkanı Feyyaz Yılmaz, Türkiye Değişim Partisi 20 Aralık 2021  tarihinde Musatafa Sarıgül  liderliğinde kurulduğunu ifade ederek, “Halkımız Türkiye Değişim Partisi kurulduğu ilk günden itibaren teveccüh gösteriyor. Girdiğimiz ilk seçimlerde de halkımızın takdiri ile TBMM’de yerimizi alacağız. Halkımızın umudu olan Partimizin 1. yılı kutlu olsun' dedi.

 

SİYASETTE BÜYÜK BİR BOŞLUĞU DOLDURDUK

Türkiye Değişim Partisi Tokat İl Başkanı Feyyaz Yılmaz, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Değerli yol arkadaşlarım ve sevgili Tokatlı hemşerilerim; 20 Aralık 2021'de Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül tarafından Ankara’da kurulan partimiz bugün kuruluşunun 1.yıl dönümünü kutluyoruz. Genel başkanımız Mustafa Sarıgül liderliğinde, kuruluşumuzun ardından çok fazla sıkıntılar yaşadık ve bunu birlik, beraberlik ve çok çalışarak atlatarak Partimizi başarıya kavuşturacağız. Türk siyasetinde büyük bir boşluğu doldurarak, herkesin partisi ve halkın umudu olmuştur. Samimi, dürüst ve deneyimli kadrolarıyla Türkiye Değişim Partisi devletin değerlerine ve Türkiye Cumhuriyetine sahip çıkmaya, ülkemizi hak ettiği refah seviyesine ulaştırmaya kararlıdır. Tokat teşkilatları olarak çok çalışacağız ve Partimizi iktidara taşıyacağız. Bu duygu ve düşüncelerle Partimizin 1. kuruluş yıldönümünü kutluyorum" dedi.

2021/12/2021-12-22-20-38-40.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x