BEHZAT CAZİBE MERKEZİ OLACAK

BEHZAT CAZİBE MERKEZİ OLACAK

Behzat bölgesi esnaflarına ve bölge sakinlerine gelecek dönemde yapılacak projelerle ilgili bilgilendirme yapan Başkan Eroğlu, “Yapacağımız yeni projelerle Behzat bölgesini şahlandırarak cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi.

07 Şubat 2019 - 16:14

Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu beraberinde AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ahmet Öztürk ile birlikte Behzat bölgesi Huzur Kıraathanesi’nde bölge sakinleriyle sabah programında bir araya geldi. Gelecek dönemde bölgeye yapılacak olan hizmetler hakkında bilgiler veren Başkan Eroğlu yaptığı konuşmada; “Behzat bölgesine geçtiğimiz 5 yıl içerisinde birçok yatırım yaptık. Belediye olarak birçok ilki Behzat bölgemizde gerçekleştirdik. Hanımeli Kültür ve Sanat Merkezlerimizin ilkini Behzat Bölgemizde açtık. Asfalt, kaldırım gibi birçok temel Belediyecilik faaliyetlerimizi ilk olarak bu bölgede başlattık. Nasip olursa önümüzdeki dönemde de yine ilk olarak bu bölgeden çalışmalarımıza başlayacağız. Behzat bölgemize yeni Kapalı Pazar yeri müjdemiz var. Yine Behzat’ta yapacağımız Sosyal Tesisler ile Tokatlılara ücretsiz düğün imkanı da sunacağız” dedi.

BEHZAT BÖLGESİNE MÜJDE ÜSTÜNE MÜJDE

Behzat deresi kenarlarının değerlendirileceğini kaydeden Eroğlu, “Ayrıca Sivas çıkışına kadar Behzat Deresi kenarında yürüyüş yolları ve bisiklet yolları yapacağız. Yine daha önceki dönemlerde bu bölgede yer alan Artova Garajlarını tekrar bu alana taşıyarak bölgedeki esnaflarımızın canlanmasını sağlayacağız. Ayrıca yine bu bölgemizde turizmi canlandırmak için yeni otopark alanları oluşturacağız. Kız Meslek Lisesi’ni taşıyarak bu bölgede geniş bir meydan alanı ve otopark alanı oluşturarak Behzat bölgesinin cazibe merkezi haline gelmesini sağlayacağız. Gönülsüz hizmet, hizmetsiz gönül olmaz! Tokat’ın değerlerine sahip çıkarak, yeni projelerimizle Tokat’ımızı birlikte inşaa edeceğiz. Bizlere gönül desteklerini ileten tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” İfadelerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x