Beken, Derneğin Tanıtım Faaliyetleri Devam Ediyor

Beken, Derneğin Tanıtım Faaliyetleri Devam Ediyor

Ankara Tokatlı Sanayici ve Bürokratlar Derneği Başkanı Ceyhun Beken, derneğin tanıtım ve faaliyetlerini anlatmak üzere bir dizi ziyaretlerde bulundu.

04 Aralık 2018 - 11:56

Ankara Tokatlı Sanayici ve Bürokratlar Derneği Başkanı Ceyhun Beken 2018 yılında faaliyetlerine başlayan derneğin çalışmaları hakkında bilgi vermek üzere Tes İş – Türkiye Enerji Su ve Gaz İşçileri Sendikası Hukuk, STK ve Mevzuattan Sorumlu Gn.Bşk.Yrd. Hüseyin Özil ve Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası Örgütlenme Genel Sekreteri İsmail Duman’ı makamlarında ziyaret etti.

Başkent Ankara’da bulunan Tokatlı sanayici ve bürokratları bir çatı altında biraraya getirmeyi amaçlayan derneğin gelişmesi ve etkinlik alanlarını artırabilmesi amacıyla benzer ziyaretleri gerçekleştirdiğini ifade eden Beken “Başkentte memleketimiz insanları ile bir arada memleketimiz adına birliktelikler oluşturup güzel hizmetlere imza atmak çaba ve gayreti içerisindeyiz. Ankara’da yaşayan hemşehrilerimiz ile bu ve benzeri çatılar altında biraraya gelmiş olmak, bizleri ziyadesiyle memnun ediyor. Hem yaşadığımız yerde hemde memleketimiz için yapabileceklerimizi konuşarak bunları programlara alıp, elimizden geldiğince memleketimize faydalı olmaya çalışıyoruz. İlerleyen günlerde de yapacağımız etkinliklerde bunları ifade etmiş olacağız. Bugün yaptığımız ziyaretlerimizde de dostlarımızı bu birlikteliğimize davet ettik. Sayın Özil ve Duman’a misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAVALİMANI NE ZAMAN AÇILACAK
HAVALİMANI NE ZAMAN AÇILACAK
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASINA VALİDEN SON NOKTA
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASINA VALİDEN SON NOKTA