Bem-Bir-Sen Bölge Eğitim toplantısına 11 ilden katılım

Bem-Bir-Sen Bölge Eğitim toplantısına 11 ilden katılım

Bem-Bir-Sen Bölge Eğitim Toplantılarının 3’üncüsü, 11 İl Teşkilatının katılımıyla, Tokat’ta yapıldı.

03 Aralık 2019 - 10:42

Bem-Bir-Sen Bölge Eğitim Toplantılarının 3’üncüsü, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Bem-Bir-Sen Genel Başkan YardımcılarıRecayi Karslı, Medeni Sevinç, Ahmet Selim Kadıoğlu, Nurettin Sever, Memur-Sen Tokat İl TemsilcisiSuat Mantar, Bem-Bir-Sen Amasya, Çankırı, Çorum, Giresun, Kastamonu, Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Tokat, Trabzon Şube/İl Başkanlarının katılımıylaTokat’ta yapıldı. 

Programda konuşma gerçekleştiren Genel Başkan Levent Uslu, Bem-Bir-Sen’in ve Memur-Sen’in Vatanını, Milletin birlik ve beraberliği için mücadele ettiğinin altını çizerek, “Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz her zaman merhametin, vicdanın, hoşgörünün ve iyiliğin temsilcisi olmuştur. Bizim üzerimize düşen her zaman için bu kutsal vazifenin bir neferi olarak, bu mücadeleyi sonuna kadar taşımaktır.  İlkini Artvin’de, ikincisini Şırnak’ta, üçüncüsünü de bugün Tokat’ta gerçekleştirdiğimiz bölge toplantılarımızla Vatanımızın dört bir köşesinden bu mücadelemizi dile getiriyoruz. Devletimizin, vatanımızın, bayrağımızın karşısında kim varsa onun karşısındayız." şeklinde konuştu.

5. Dönem Toplu Sözleşme sürecine ilişkin açıklamalarda bulunan Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu, programda emeği geçen Tokat Şube Başkanı Kadir İşbilir başta olmak üzere, programa katılan tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Bem-Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Selim Kadıoğlu ve Genel Başkan Danışmanı Tarkan Zengin’in de bir sunum gerçekleştirdiği öğleden sonraki oturumlarda, Şube/İl Başkanları, Başkan Yardımcıları ve İşyeri Temsilcilerine tarafından SDS hükümleri, sendikal çalışmalar, teşkilat yapısı ve çalışmaları, sosyal medyanın önemi ve eylemsellik konuları üzerine eğitimler verildi.

Düzenlenen programda ayrıca Sosyal Medya Uzmanı Said Ercan tarafından, ‘Teşkilat Kültürü ve Sosyal Medya’ başlıklı sunum gerçekleştirdi. Eğitimlerin ve konuşmaların tamamlanmasının ardından katılımcılara sertifikaları takdim edildi. Program aile fotoğrafı çekimi ile sona erdi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Erbaa’da öldüren kaza!
Erbaa’da öldüren kaza!