BEYAZIT: BÜYÜYEREK GÜÇLENECEĞİZ

BEYAZIT: BÜYÜYEREK GÜÇLENECEĞİZ

AK Parti Grup Disiplin Kurulu Başkanı, Anayasa Komisyonu Üyesi ve Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, Kurban Bayramı mesajı verdi: "Asırlardır bağlı kaldığımız değerleri yaşatmak ve üzerine koyarak ülkemizi daha da güçlendirme gayretiyle inandığımız yolda yürüyerek tarih yazan Türkiye’yi inşa etmek için daha çok çalışacak, çalışarak üretecek, üreterek büyüyecek, büyüyerek güçleneceğiz."

18 Temmuz 2021 - 20:03

AK Parti Grup Disiplin Kurulu Başkanı, Anayasa Komisyonu Üyesi ve Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, Kurban Bayramı mesajı yayınladı. Beyazıt, bayram mesajına;"Sevinçlerin paylaşıldığı, gönüllerin coştuğu, kalplerin yumuşadığı bayramlar; yardımlaşma ve dayanışma duygularımızı güçlendirmektedir. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde ruhumuzu kaynaştıran ve kucaklaştıran Kurban Bayramı’na kavuşmanın mutluluğu ve heyecanı içerisindeyiz. Bayramın milletimize, memleketimize, ülkemize hayırlar getirmesini niyaz ediyor ve bizleri bir Kurban Bayramı’na daha kavuşturan Allah’a şükrediyorum" ifadeleriyle başladı.

 

"BİR OLACAĞIZ, İRİ OLACAĞIZ, DİRİ OLACAĞIZ"

Türkiye'nin istikrarlı büyümesine vurgu yapan Milletvekili Yusuf Beyazıt, "Ülkemiz; milletimiz ile beraber tüm zorlukların üstesinden gelerek attığı her adımda güçlenmeye ve büyümeye devam edecektir. Milletimizin iradesi ile büyük ve güçlü Türkiye hedeflerimize ulaşmada her geçen gün geleceğimize açılan kapıları aralıyoruz. Bizler; Bir olarak, İri olarak, Diri olarak, Kardeş olarak hep birlikte güven ve istikrar içerisinde hedefleri için durmadan yorulmadan koşan bir Türkiye’yiz. Ülke olarak her alanda milletimiz ile birlik ve bütünlük içerisinde özellikle pandemi sürecinde tüm Dünya’da yaşanan zor ve sıkıntılı günleri en iyi şekilde hizmet götürmenin gayreti içinde olduk ve olmaya da devam edeceğiz" dedi.

 

"BÜYÜYEREK GÜÇLENECEĞİZ"

Mesajında tüm Müslüman coğrafyasına seslenen ve birlik mesajı veren Milletvekili Yusuf Beyazıt mesajını şöyle sürdürdü:"Mübarek bayram gününde yokluk ve yoksulluk içerisinde yaşayan Müslüman kardeşlerimizin de olduğunu bilmek bizleri hüzünlendirmektedir. Bu mübarek günlerde kardeşlerimizin refaha ve huzura kavuşmasını en içten duygularım ile temenni ediyorum. Bu topraklarda yaşayan bireyler olarak, millet olarak ülkemiz için ortak hedeflerimiz doğrultusunda değerlerimize sahip çıkarak ve değerlerimiz etrafında kenetlenerek hep birlikte tüm engelleri aşıyoruz. Memleketimize, ülkemize ve milletimize olan sevdamızla 82 milyon tek yürek olarak ülkemizi milletimize yakışan seviyeye ulaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Asırlardır bağlı kaldığımız değerleri yaşatmak ve üzerine koyarak ülkemizi daha da güçlendirme gayretiyle inandığımız yolda yürüyerek tarih yazan Türkiye’yi inşa etmek için daha çok çalışacak, çalışarak üretecek, üreterek büyüyecek, büyüyerek güçleneceğiz. Bu doğrultuda milli teknoloji hamlesiyle yüksek teknolojili ürünlerin üreticisi olma, savunma sanayide kendi silahımızın üreticisi olma pozisyona getirme yolunda tüm kritik teknolojilerin mimarı haline getirme hedefindeyiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 2023, 2053, 2071 hedef ve vizyonlarıyla ülkemizi, Tokat’ımızı geleceğin dünyasında hak ettiği yere taşıyacak ve en iyi şekilde yükseltmeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle bizi biz yapan birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde sağlık, afiyet, huzur ve mutluluk içinde Bayramın hepimize hayırlara, iyiliklere, güzelliklere vesile olmasını diliyor, milletimizin, ülkemizin ve tüm islam aleminin bayramını en içten dileklerimle tebrik ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'ta 4.3 büyüklüğünde deprem
Tokat'ta 4.3 büyüklüğünde deprem
CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in yeni Genel Müdürü Fahrettin Tunç oldu
CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in yeni Genel Müdürü Fahrettin...