>
BEYAZIT, KÖY MUHTARLARIYLA İSTİŞARE YAPTI, ESNAFI GEZDİ

BEYAZIT, KÖY MUHTARLARIYLA İSTİŞARE YAPTI, ESNAFI GEZDİ

AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, köylerin su ve yol problemlerine çözüm bulma noktasında yapılan ve yapılacak proje ve yatırımlar hakkında istişare toplantısı yaptı, esnafı gezdi. Beyazıt, "3 gündür yaptığımız esnaf ziyaretinde, ülkemizin pandemi ile mücadelesinde; devletimizin sağlık açısından ne kadar güçlü olduğunu, esnafımıza verilen katkıların sayesinde devletimizin her zaman her alanda milletimizin yanında olduğunu duyuyoruz" dedi

07 Eylül 2021 - 20:40

AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, okulların açıldığı 6 Eylül pazartesi günü Kemal Arat ilkokulunda öğrencilerle bir araya geldi ilk ders zilini çaldı. Daha sonra Köy muhtarları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Beyazıt esnaf ziyareti de yaptı. Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu da Milletvekili Beyazıt'a eşlik etti. 

Kemal Arat İlkokulu'nda yeni eğitim-öğretim yılını start veren Milletvekili Yusuf Beyazıt, "Pandemi nedeniyle okulların uzun zamandır kapalı olmasından sonra Tokat Merkez Kemal Arat İlkokulu’nda öğrenci kardeşlerimizle bir araya gelerek öğrencilerimizin uzun bir aradan sonra özlediği öğretmenlerine, arkadaşlarına ve okullarına kavuşmasının heyecanını ve mutluluğunu paylaştık. Öğrencilerimizin gözlerindeki parıltı, neşeli yüzleri ve coşkulu sesleri geleceğimize ışık tutuyor. Devletimiz okullarımızdaki hijyen, temizlik malzemeleri ve maske tedariklerini sağlayarak, velilerimizin çocuklarımızı güvenle okula gönderebileceği bir ortam hazırlanmış durumda. 2021-2022 Eğitim öğretim yılı tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun. Yeni eğitim öğretim yılının başarı ve sağlık içerinde geçmesini diliyorum." dedi.

 

KÖY MUHTARLARIYLA İSTİŞARE YAPTI, ESNAFI GEZDİ

Köy muhtarlarıyla gerçekleştirdiği istişare toplantısıyla ilgili ise Beyazıt, "Köy muhtarlarımızla bir araya gelerek, köylerimizin su ve yol problemlerine çözüm bulma noktasında yaptığımız ve yapacağımız proje ve yatırımlar hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdik" dedi. Beyazıt esnaf ziyaretlerini de sürdürürken "İlimiz ve ilçelerimizde 3 gündür yaptığımız esnaf ziyaretinde, ülkemizin pandemi ile mücadelesinde; devletimizin sağlık açısından ne kadar güçlü olduğunu, esnafımıza verilen katkıların sayesinde devletimizin her zaman her alanda milletimizin yanında olduğunu duyuyoruz. Esnafımızın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a olan inançlarıyla, güvenleriyle dillerinden hayır dualarını eksik etmemeleri bizleri gururlandırıyor. Devletimiz her zaman milletinin yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir" diyerek bilgi verdi. Esnaf ziyaretlerine Tokat Gaziosmanpaşa Bulvarı üzerinde devam eden Milletvekili Beyazıt, "Bizleri hoşgörü, nezaket ve güler yüzüyle karşılayan esnafımıza teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin ‘Büyük ve Güçlü Türkiye’ hedefleri doğrultusunda el ele omuz omuza vererek sevgi ve samimiyet içerisinde desteklerini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan esirgemeyen esnafımıza şükranlarımı sunuyor, tüm esnafımıza hayırlı ve bereketli kazançlar diliyorum" dedi.

 

ZABITA HAFTASINI DA KUTLADI

AK Parti Tokat Milletvekili Yusuf Beyazıt, Tokat'ta ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda Zabıta Haftası dolayısıyla Tokat Belediyesi’nde görev yapan zabıta personelini ziyaret eden Beyazıt, "Şehirlerin tertip ve düzeni konusunda özverili çalışmaları sayesinde güzel görüntü olmasını sağlayan, ilimiz ve ilçelerimizde görev yapan zabıtalarımız özelinde ülkemizde pandemi sürecinde canla başla mücadele eden zabıta teşkilatımızın 195. Yılını kutluyorum. Rabbim’den tüm zabıtalarımıza aileleri ile birlikte hayırlı ve sağlıklı ömür diliyorum" dedi.

2021/09/2021-09-07-20-42-59.jpg
2021/09/2021-09-07-20-43-02.jpg
2021/09/2021-09-07-20-43-06.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Patlayan lastik kaza yaptırdı: 4 yaralı
Patlayan lastik kaza yaptırdı: 4 yaralı
TOKAT’TA PROJELERİ HIZLANDIRACAĞIZ
TOKAT’TA PROJELERİ HIZLANDIRACAĞIZ