google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
BİLGİSPOR RAKİBİNE SET VERMEDİ

BİLGİSPOR RAKİBİNE SET VERMEDİ

Geçtiğimiz gün oynanan Altyapı Kulüpler Genç kızlar Voleybol Müsabakalarında karşı karşıya gelen Bilgi Spor Kulübü ve Erbaa Gençlikspor Kulübü karşılaşmasında gülen taraf Bilgi Spor Kulübü oldu. Rakibini 3-0 yenen Bilgi Spor Kulübü ligde ki 2. Galibiyetini aldı.

16 Aralık 2019 - 10:06

Tokat Bilgispor Kulübü yetkilisi Murat Altun aldıkları galibiyetten dolayı mutlu olduğunu ifade ederek şunları söyledi: “ Öncelikle her iki takımada bu güzel ve zevkli oyunundan dolayı teşekkür ederim. Tabi Bilgi spor Kulübü olarak 2018 yılında Bilgi Eğitim kurumları bünyesinde kurulan Bilgi Spor Kulübü olarak önceliğimiz Tokat gençlerini kötü alışkanlıkanlıklardan uzak tutmak. Günümüzün internet ortamından uzaklaştırmak , sağlıklı beyine fiziken ve zihnen kaliteli kişilikli sporcular yetiştirmek amacıyla kulübümüzü Tokat halkına kazandırdık. Bu süreçte başta okulumuzun kurucu müdürü ve Kulüp başkanımız Şevki Biler ve yine Okul Müdürümüz aynı zamanda Kulüp başkan yardımcımız Mustafa Ateş’e  ve bu süreçte bizi destekleyen tüm spor severlere teşekkür ederim” dedi.

 

150 AKTİF SPORCU İLE BİLGİSPOR

Geçtiğimiz yıl  Basketbol, Satranç, Yüzme , Voleybol, Masa Tenisi ve Tiyatro branşlarında çalışma yaptıklarını ifade eden Altun: “Lisanslı 150 sporcumuz ile aktif bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. İsteğimiz ve arzumuz tüm branşlarda kulüp olarak  katılım göstermek. Geldiğimiz bu süreçte tüm branşlarda aktif olarak resmi spor kulübü müsabakalarına katılmaktayız. Bugünde kulübümüzün genç kızlar Voleybol müsabakasında rakibimiz Erbaa Gençlikspor  ile  zevkli geçen sizlerinde izlediği ve takımımızın kazandığı bir müsabakayı spor severlere izletmenin sevincini yaşıyoruz.Takımımız  tamamen Tokat’ımızın çocuklarından oluşan ve 14-16 yaş aralığında bulunan kızlarımızdan oluşmakta. Bundan sonraki müsabakaların centilmenlik içerisinde geçmesi temennisi ile tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

 

Tokat’ta başarılı bir altyapı oluşturmanın hedefinde olduklarını ifade eden Tokat Bilgispor Kulübü yetkilisi Murat Altun: “ Bunun yanı sıra Kulübümüzün alt yapısını oluşturmak amacıyla yaz dönemlerinde Basketbol, Futbol, Voleybol, Yüzme, Jimnastik, Tekvando, Satranç ve Yaratıcı Drama ve Tiyatro  branşlarında  uzman akademik kadromuz ile eğitim vermekteyiz” şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TURHAL YENİ BİR TAKIMA KAVUŞTU
TURHAL YENİ BİR TAKIMA KAVUŞTU
Pandemide hayatın akışını altyapıyla yakaladık
Pandemide hayatın akışını altyapıyla yakaladık