Birim Müdürlüklerinde yeni dönem

Birim Müdürlüklerinde yeni dönem

Geçtiğimiz aylarda değişimin sinyalini veren Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu Birim Müdürlüklerinde değişime gitti. Eroğlu, önümüzde ki bir bucuk yıl içerisinde gerekli görüldüğünde yine değişimlerin yaşanacağının altını çizdi.

10 Aralık 2019 - 13:14

Tokat Belediyesi birim müdürlerinde kan değişimi. Geçtiğimiz aylarda değişimin sinyalini veren Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu, bu değişimlerin daha dinamik bir çalışma tazelenme adına yapıldığını ifade etti. Önümüzde ki bir bucuk yıl içersinde gerek duyulduğunda yine değişikliklerin olabileceği sinyalini veren Başkan Eroğlu, bu atama ve değişikliklerin yanlış yerlere çekilmemesi gerektiğini söyleyerek tek amaçlarının tazelenerek şehre daha çok hizmet eden katkı sağlayan kadrolar kurmak olduğunu kaydetti.

Müdürlüklerde ki atamalarda dikkat çeken detaylar ise Altyapı, Temizlik İşleri, Veterinerlik İşleri ve Park Bahçelerin Müdürlüğüne atanan Müdürlerin ilk kez Müdür olarak görev yapacak olmaları. Bir diğer detay ise Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Akif Erten’in hem Özel Kalem Müdürlüğünü hem de Zabıta Müdürlüğünü yürütecek olması bu iki Müdürlük artık Mehmet Akif Erten’e emanet.

İşte Tokat Belediyesinde ki yeni görev dağılımları:

Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürü Ahmet Abur, Bilgi İşlem Müdürü Yahya Aktaş, Destek Hizmetleri Müdürü Bahattin Adıgüzel, Emlak ve İstimlak Müdürü Ekrem Kadıoğlu, Fen İşleri Müdürü Mustafa Benli, Hal Müdürü Mustafa Şahin, Hukuk İşleri Müdürü Av. Ebru Bozkurt Bayram, İmar ve Şehircilik Müdürü Celal Arslan, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü H. İbrahim Doğaner, İtfaiye Müdürü Sebati Demirci, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ahmet Turan Erdoğan, Mali Hizmetler Müdürü Bahattin Adıgüzel, Muhtarlık İşleri Müdürü Durmuş Babacan, Özel Kalem Müdürü Mehmet Akif Erten, Partk ve Bahçeler Müdürü Salih Çağlayan, Su İşleri Müdürü İhsan Sözen, Su ve Kanalizasyon Müdürü Ömer Özkiraz, Teftiş Kurulu Müdürü Hüdayi Yamçicioğlu, Temizlik İşleri Müdürü Mustafa Gültekin, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Ufuktan Öztürk, Vetiren İşleri Müdürü Hidayet Yıldız, Yapı Kontrol Müdürü Gürcan Altunkara, Yazı İşleri Müdürü Hacı Ahmet Doğaner, Zabıta Müdürü Mehmet Akif Erten olarak değişti

Kaynak: Sırrı Sürer

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaz Gölü ziyarete kapatıldı
Kaz Gölü ziyarete kapatıldı
“TOKAT ÇOK İYİ YERLERE GELECEK”
“TOKAT ÇOK İYİ YERLERE GELECEK”