google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Birinci olan öğrencilere Kaymakam’dan ödül

Birinci olan öğrencilere Kaymakam’dan ödül

Tokat’ın Niksar İlçesinde "Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek" yarışması ödül töreni düzenlendi. Edebi eser alanında birinci olan Niksar Şehit Bülent Ay Ortaokulu öğrencisi İklim Arslan ve Görsel eser alanında birinci olan Niksar Gürçeşme Ortaokulu öğrencisi Esma Celep ödüllerini Kaymakam İlhami Doğan verdi.

17 Ekim 2020 - 12:58

Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödüllerini Kaymakamlık Toplantı Salonunda Kaymakam İlhami Doğan, Tokat İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Cihat Zülfüoğulları ve ilçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Şerifler verdi.

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile Türkiye Yeşilay Cemiyeti işbirliğinde İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerinin zararlı alışkanlıklara karşı bilinçli yetişmelerini; sigara, alkol, uyuşturucu, kumar ve internet bağımlılığının olumsuz ve yıkıcı etkilerini kavramalarını sağlamak amacıyla hayata geçirilen "Sağlıklı Nesil Sağlıklı Gelecek Projesi" kapsamında İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik, görsel ve edebi alanda düzenlenen yarışma sonucunda İl birincileri belirlendi.

Yarışmada Tokat İl birincisi olan öğrencileri tebrik eden Kaymakam İlhami Doğan, Edebi eser alanında birinci olan Niksar Şehit Bülent Ay Ortaokulu öğrencisi İklim Arslan'a ve Görsel eser alanında birinci olan Niksar Gürçeşme Ortaokulu öğrencisi Esma Celep'e ödül verdi.

Öğrencilere belge ve hediyelerini verilmesinin ardından tören sona erdi.

Yarışmada dereceye giren öğrencilerin eserleri, Milli Eğitim Bakanlığı nezdinde düzenlenecek olan yarışmada yarışmaya hak kazandı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GAZİANTEP’TEKİ YANLIŞ BİLGİLENDİRME TOKATLILARI ÜZDÜ
GAZİANTEP’TEKİ YANLIŞ BİLGİLENDİRME TOKATLILARI ÜZDÜ
SANKO DA JES AÇILIŞ TÖRENİ
SANKO DA JES AÇILIŞ TÖRENİ
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0