BORSA’DA BORA İLE YOLA DEVAM

BORSA'DA BORA İLE YOLA DEVAM

Tokat Ticaret Borsası’nda 1 Nisan 2018 Pazar günü gerçekleştirilen seçimlere tek liste ile giren mevcut Başkan Lütfi Bora üyelerin oylarıyla tekrar başkanlığa seçildi.

03 Nisan 2018 - 15:50 - Güncelleme: 06 Nisan 2018 - 21:18

Tokat Ticaret Borsası’nda 1 Nisan 2018 Pazar günü gerçekleştirilen seçimler sabah saatlerinde başladı. Tek liste ile gerçekleşen seçimlerde Borsa üyeleri akşam 17.00’a kadar hizmet binasında seçim kurulu gözetiminde oylarını kullandı. Resmen tamamlanan seçimler sonrasında Tokat Ticaret Borsası üyeleri, Başkan Lütfi Bora ile 4 yıl daha çalışmak istedikleri yönünde tercihlerini sandığa yansıtarak Başkan Bora ile devam dediler.

Gerçekleşen seçimler de 14’ü asil 14’ü yedek olmak üzere toplamda 28 gerçek ve tüzel üyeden oluşan meclis kurulu oluşturulmuş oldu. Asil Üyeler, Lütfi Bora, Özsöyler Gıda adına Nureddin Söyler, Ali Er, Ozan Mutlu, Er-pa Tarım adına Alaattin Er, Ali Rıza Koç, Celal Akın, Mustafa Akyüz, Yılmaz Yıldız, Ekerler Petrol adına Ahmet Duran Eker, Muhlis Yılmaz, Özgür Deri adına Suat Özgür, Erun –Erbaa Un Sanayi adına Nihat Öcal ve Adnan Özkök olarak belirlendi.

Tokat Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bora, 2013 yılında devraldığımız bayrağı hep daha ileriye taşıma gayretinde olduk ve yaptığımız çalışmalarla üyelerimizin bu süreçte teveccühlerine mazhar olmuştuk. Bugün gerçekleştirdiğimiz seçimlerde de gördük ki üyelerimiz seçimlere tek liste ile giriyor olmamıza rağmen güzel bir katılımla bizleri yeniden desteklediklerini gösterdiler. Biz de bizlere gösterdikleri bu teveccühün altında kalmayacağımızı belirterek, aynı aşk, aynı tempo ve aynı vizyon ile çalışmalarımıza yeni süreçte de devam edeceğiz. Seçimlere katılan ya da katılamayan tüm üyelerimize teşekkür ediyor, yeni dönemde tüm arkadaşlarıma görevlerinde başarılar diliyorum. Ayrıca 1 nisan itibariyle başlayan TOBB camiasındaki seçimlerin de ülkemize, milletimize hayırlar getirmesini diliyorum” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x