BÖYLE MAÇLARDA HATAYA YER YOK

BÖYLE MAÇLARDA HATAYA YER YOK

Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Hayati Soydaş, “Böyle maçlarda basit hata yaparsan mağlup olmadan maçı bitiremezsin” dedi.

25 Şubat 2019 - 13:31 - Güncelleme: 26 Şubat 2019 - 13:37

Kahramanmaraşspor Teknik Direktörü Hayati Soydaş, maçtan sonra şunları söyledi: “Maç takım olarak bizim için iyi başladı birinci dakika dolmadan golü bulduk maçta öne geçtik. Attığımız golün sevincini yaşamadan dördüncü dakikada kalemizde gölü gördük. Maçın dokuzuncu dakikasında ikinci golü yedik. Böyle maçlarda basit hata yaparsan mağlup olmadan maçı bitiremezsin. Oyunun sonlarına doğru biraz baskı kurduk iki üç tanede gol pozisyonu bulduk ama sonuçta mağlup olduk. Tokatspor takımını aldıkları galibiyetten dolayı tebrik ediyorum. Bizim önümüzde çok zorlu bir maç var. Menemen Belediye spor takımı ile zorlu bir maç  oynayacağız. Artık bu maçı unuttuk önümüze bakmak zorundayız. Menemen maçının çalışmalarına hemen başlayacağız bu maç içinde gerekli motivasyonu yapacağız. Yolumuza kayıpsız devam etmek için her maç her takım için zorlu geçecektir. Herkes can derdine düşmüş takımlar maçlardan üç puan almanın hesaplarını yapıyorlar. Bu sonuç Tokatspor takımını aldatmasın biz golleri kendi hatalarımızdan yedik. Zaman her şeyin en iyi ilacıdır.”

SAHANIN YILDIZINA GEÇMİŞ OLSUN

Maça üç puan arzusu ile başlayan ev sahibi Tokatspor otuz yedinci saniyede kalesinde şok bir gol gördü. Golün şokunu atlatıp dokuz dakikada iki gol atıp maçta 2.1,öne geçti. Tam sevinelim derken sevincimiz yarım kaldı. Takımın suskun golcüsü maçada iyi başladı ama maçta nazara geldi orta sahada sakatlandı. Bir pozisyon gereği rakip futbolcu ile top kapma mücadelesinde yere düşen Berat kolundan sakatlandı. Berata geçmiş olsun dileklerimizi gönderirken inşallah en kısa zamanda yeşil sahalara dönmesini temenni ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GÖREVDEN ALMA DEĞİL İSTİFA
GÖREVDEN ALMA DEĞİL İSTİFA
Mercedes CLA 180 kazanmak için son 15 gün
Mercedes CLA 180 kazanmak için son 15 gün