Bu salonda tüm branşlar olacak

Bu salonda tüm branşlar olacak

Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Bedestenlioğlu Mahallesi’nde 8 buçuk milyon TL yatırım bedeli olan çok amaçlı spor salonu inşaatında incelemelerde bulundu.

18 Temmuz 2019 - 13:26 - Güncelleme: 18 Temmuz 2019 - 13:28

Vali Dr. Ozan Balcı, “Sporcu Fabrikası” olarak da adlandırılan “Çok Amaçlı Spor Salonu” inşaatında incelemelerde bulundu. Bedestenlioğlu Mahallesi’nde 8 buçuk milyon TL yatırım bedeli ile 4 bin 925 m2 alanda yapımı devam eden ve “Sporcu Fabrikası” olarak da adlandırılan “Çok Amaçlı Spor Salonu” inşaatında incelemelerde bulunan Vali Dr. Ozan Balcı, yetkililerinden bilgi aldı.

2017 yılında inşaatı başlatılan çok amaçlı spor salonunun yüzde doksan oranında tamamlandığını belirten Vali Dr. Ozan Balcı, "Sporcu Fabrikası" olarak adlandırılan salonda, Spor Tokat kapsamında birçok sporcunun yetiştirileceğini ifade etti.

Vali Dr. Ozan Balcı’ya tesise ilişkin bilgi veren Gençlik ve Spor İl Müdürü Cemil Çağlar, takım ve bireysel olarak yapılan basketbol, voleybol, hentbol, futsal, güreş, taekwondo, karate, boks, masa tenisi, jimnastik, okçuluk, fitness, judo, duvar tırmanma gibi tüm spor faaliyetlerinin inşaatı devam eden bu salonda gerçekleştirileceğini dile getirdi.

5 adet antrenman salonu, 1 adet çok amaçlı salon, soyunma odaları, idari ofisler, sağlık odaları, mescit, kafeterya alanları ve 1 adet açık semt sahası bulunan 'Sporcu Fabrikası’nın Spor Tokat projesine büyük katkı sağlayacağını kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, çok amaçlı spor salonunu Tokatlı çocuklarımıza en iyi hizmeti vermesi için desteklediğini belirtti. Vali Dr. Ozan Balcı, "Çok Amaçlı Spor Salonunun Tokat’a ve Tokatlı sporcularımıza hayırlı uğurlu olsun." dedi.

2019/07/2019-07-18-13-28-13.jpg
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
FUTBOL VE TOKATSPOR UN DOĞUŞU
FUTBOL VE TOKATSPOR UN DOĞUŞU