google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
BÜLBÜL’ DEN ERDOĞAN SEVGİSİ....

BÜLBÜL' DEN ERDOĞAN SEVGİSİ....

Eski Müteahhitler Odası Başkanı İbrahim Bülbül'ün Erdoğan sevgisi yine içine sığmadı ve tepkilere karşı sessiz kalmadı. Geçtiğimiz günlerde Tokat'a gelen Deva Partisi yetkilileri Stk'larla bir toplantı yapmış ve bu toplantıya da İbrahim Bülbül'de katılmıştı.

11 Temmuz 2020 - 10:17


Toplantının ilerleyen bölümlerinde siyasi söylemlerin yoğunlaşması üzerine söz alan İbrahim Bülbül Ak Partide herkesi eleştirin ancak Cumhurbaşkanımıza laf söyletmem, diyerek toplantıyı terk etmişti. Sonraki günlerde görüşlerini aldığımız Bülbül olayı şöyle özetledi. “Ben 2014 yılında Ak Partiden Tokat Belediye Başkan aday adayı oldum. Bu süreçten önce de sayın Cumhurbaşkanımıza sevgimi ifade edebilmek adına onun için beşyüz kişinin katıldığı bir toplantı düzenledim. Yani benim Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan'a olan sevgim tartışılmaz. Bunu tüm Tokat'a sorsunlar bu cevabı alırlar. Küslüğüm veya kırgınlığım gibi birşeyde söz konusu olmaz. O her zaman benim gönlümün baştacıdır. O gün toplantıda birtakım eleştiriler getirildiğinde dayanamadım ve söz alarak geçmişte Ak Partide sizler değişik kadrolarda görev aldınız. Milletvekili oldunuz. Bense hiçbir görev almadım. Aday adaylığımın ötesinde bir çalışmamda olmadı. Ama sizin kadar eleştiri yapmıyorum. Ak Parti teşkilatlarını veya Ak Partili olduğunu söyleyen herkesi eleştirebilirsiniz, lakin o günde bu günde ben Cumhurbaşkanımın eleştirilmesine tepki gösteriyorum” diyerek toplantıyı terk ettim” dedi. 
Bülbül son olarak her ne şekilde olursa olsun onsekiz yıldır ülkeyi idare eden ve son olarak da Cumhurbaşkanı olan Sayın Erdoğan'ın bu eleştirilere maruz kalmasını kabul etmiyorum. Biliyorum ki ileride tarihler yazıldığında onun yaptıkları dünya ülkelerine örnek teşkil edecektir. Ve yaptıkları da yapacaklarına teminattır” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0