Bulut’tan gazetemize ziyaret

Bulut'tan gazetemize ziyaret

Biri dizi ziyaretler için Tokat’ta bulunan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut gazetemizi ziyaret ederek Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Kemal Özdilek, Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Sırrı Sürer, Spor Yazarımız Arif Sağdıç, Köşe Yazarımız Burhan Arar ve gazetemiz çalışanlarıyla bir araya geldi.

08 Ocak 2020 - 16:00 - Güncelleme: 16 Ocak 2020 - 12:55

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut’tan Gazetemize nezaket ziyareti. MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut Gazetemizi ziyaret ederek Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Kemal Özdilek, Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Sırrı Sürer, Spor Yazarımız Arif Sağdıç, Köşe Yazarımız Burhan Arar ve gazetemiz çalışanlarıyla bir araya geldi. Gündeme dair bilgi alış verişinde bulunan Milletvekili Bulut’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Kemal Özdilek, yerel basının sorunları hakkında vekile bilgiler verdi. Bulut ise misafirperverliklerinde dolayı Özdilek’e teşekkür ederek şahsının ve partisinin her zaman yerel basına destek vereceğini belirtti.

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut’a ziyaretinde MHP Tokat İl Başkan Yardımcıları Mustafa İpek ve Musa Özdemir, Belediye Meclisi Gurup Başkanı İlhan Köten, Belediye Meclis Üyesi Ahmet Çiftçi, Belediye Başkan Adayı Adnan Özmen ve partililer eşlik etti. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
HAVALİMANI NE ZAMAN AÇILACAK
HAVALİMANI NE ZAMAN AÇILACAK
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASINA VALİDEN SON NOKTA
HUBYAR TEKKESİ TARTIŞMASINA VALİDEN SON NOKTA