ÇALIŞMALAR İYİ GİDİYOR

ÇALIŞMALAR İYİ GİDİYOR

Tokatspor’da yeni sezon için çalışmalar devam ediyor. Gazetemize açıklamalarda bulunan Tokatspor Teknik Direktörü Hakan Alpay çalışmaların iyi gittiğini söyledi.

23 Temmuz 2019 - 10:11

Tokatspor Teknik Sorumlusu Hakan Alpay çalışmalar hakkında gazetemize özel açıklamalarda bulundu. Alpay yaptığı açıklamada, “Yeni sezon için çalışmalara ara vermeden devam ediyoruz. Kendi tesislerimizde  çalışmaların dozunu artırarak devam ediyoruz. Günde iki idmanla neşeli  bir ortamda devam eden çalışmalarda futbolcularda bizde neşe içinde çalışıyoruz. Gurubumuzun belli olması bizi biraz rahatlattı. Sonuçta rakip takımların kimler olduğunu  ve hangi takımlar olduğu belli oldu. Şu an uzun burunda kendi tesislerimiz olan Adnan Çicek spor kompleksinde tam bir nefis ortam var.Takıma yeni bir arkadaşımız olan Muhammet Şükrü Arslan haftaya çalışmalara takımla başlayacak. Her geçen gün sporcularımız ağır idmanlara alışıyorlar ciddi olarak çalışıyorlar. Artık inşallah lig başlayınca bu çalışmaların meyvelerini lig maçlarında toplayacağız” dedi.

 

Takımın izinli olduğunu Salı günü çalışamlara tekrar başlayacaklarını ifade eden Tokatspor Teknik Sorumlusu Hakan Alpay, “Takıma izin verdik Salı günü tesislerde toplanıp çalışmalara devam edeceğiz . Takımın hocası Alpay inşallah yeni sezonda bu genç sporcularımız Tokat spor taraftarlarına kaliteli bir lig izlettirecekler. Bu genç sporcularımız bizim çocuklarımız bizim takımımızı ligde başarılı maçlar oynayarak daha ligi iyi bir yerde bitireceğiz. Her futbolcuya nasip olmayacak bir fırsat geldi sporcularımıza. Takım olarak kaybedecek fazla bir kaybımız olmayacak ama kazanacağımız çok işler var. Genç sporcular artık 15 yaşında milli takımlarda şampiyonlar liginde oynuyorlar. Bizim genç sporcuların artık tam profesyonel oynayacakları zaman işte fırsat. Bu fırsatı iyi değerlendiren futbolcular neden başarmasınlar futbol oynayanlar bizim gençlerimizden üstün değiller. Biz teknik kadro olarak bu gençlerimize güveniyoruz inşallah bunu başaracaklar. Bu takımı ligde ayağa kaldıracaklar hem kendileri hem Tokatspor takımı kazanacaktır.  Tüm Tokat halkı ve spor sever taraftarlar bize güvensinler inansınlar bu kadar basit bir olay. Lige başlarken tüm rakip takımların ne kadar şansı varsa bizimde o kadar ligde maçlarda o kadar şansımız olacaktır. Yeni sezonda her taraftar inşallah bu takım ile mutlu olacaktır” ifadelerini kullandı.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x