Çarşı pazarda indirim başladı!

Çarşı pazarda indirim başladı!

Tokat Bakkallar ve Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanlığı ve Pazarcılar Derneği işbirliğinde başlatılan ‘Çarşı Pazar İndirim Günleri 2’ kampanyası başladı

21 Temmuz 2020 - 13:44

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sebebiyle işleri durma noktasına gelen esnafın alışverişini hareketlendirmek ve Tokatlılara uygun fiyatlı ürün sunabilmek için Tokat Bakkallar ve Manifaturacılar ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya ve Pazarcılar Derneği Başkanı Kadir Bozdemir, Çarşı Pazar İndirimi-2 günlerini başlattı.

Çarşı Pazar İndirimi 2 günleri 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü itibariyle başladı. Meydan ve Kuyumcular Çarşısı’na özel kampanyanın startına Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, AK Parti İl Başkanı Metin Polat bazı oda başkanları da katılarak destek verdi. Esnafı gezen heyet kampanyanın bereket vermesini temenni etti.

Bakkallar Odası Başkanı Şaban Kaya, tüm Tokatlılardan indirim günlerine davet ederek vatandaşların kampanya ile gerçek indirimli alışveriş yapabileceğini belirtti. Kaya, Pandemi sürecinden özellikle Yeraltı Çarşısı, Kuyumcular Çarşısı, Meydan yeni yoldaki esnafın etkilenmesine dikkat çekerek esnafı hareketlendirmek Tokat halkına da daha uygun fiyatlar sunabilmek amacıyla kampanyaya imza attıklarını söyledi.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x