Cezaevinde eğitim seferberliği

Cezaevinde eğitim seferberliği

T Tipi Kapalı ve Açık Ceza infaz Kurumu Müdürlüğünde Açıköğretim Lisesi, Açıköğretim Ortaokulu, Okuryazarlık kursu ve iş-meslek kursu alanlarında sertifika almaya hak kazanan tutuklu ve hükümlülere belgeleri verildi

23 Temmuz 2018 - 00:12

Tokat Valisi Dr. Ömer Toraman Tokat T Tipi Kapalı ve Açık Ceza infaz Kurumu Müdürlüğünde düzenlenen konser ve belge dağıtım törenine katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan törende Kurum Müdürü Ahmet Şenkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Turhan Aydın ve Vali Dr. Ömer Toraman’ın konuşmalarının ardından Açıköğretim Lisesi, Açıköğretim Ortaokulu, Okuryazarlık kursu ve iş-meslek kursu alanlarında sertifika almaya hak kazanan tutuklu ve hükümlülere belgeleri Vali Toraman ve protokol mensupları tarafından verildi.

Belge dağıtım töreni sonrası konser tertip edildiği etkinliğe Vali Dr. Ömer Toraman’ın yanı sıra, Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İbrahim Akbulut, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı, tutuklu ve hükümlüler katıldılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İktidarın İş Bankası hamlesine CHP'li Durmaz'dan yanıt
İktidarın İş Bankası hamlesine CHP'li Durmaz'dan yanıt
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ
İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANINI SEÇTİ