CUMHUR İTTİFAKI YEŞİLYURT’TA TESCİLLENDİ

CUMHUR İTTİFAKI YEŞİLYURT’TA TESCİLLENDİ

Tokat’ın Yeşilyurt ilçesinde Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli’nin isimlerinin verildiği bulvarların yol yapım çalışmaları önemli ölçüde tamamlandı.

11 Temmuz 2021 - 20:19

Tokat’ın Yeşilyurt ilçesinde bir süre önce başlayan bulvar yapım çalışmaları devam ediyor. Bulvarlara Cumhur İttifakı liderlerinin isimleri veriliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin isimlerinin verildiği bulvarlarda devam eden çalışmaları MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ilçeye yaptığı ziyarette inceledi. MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ederek arz etmiş olduğumuz talebimiz üzerine Sayın Bakanımız talebimizi kabul ederek çalışmalara başlanması talimatını vermişti. Yeşilyurt İlçemizde yaklaşık 20 Bin Metrekarelik Bulvar Sıcak Asfalt çalışmamız başlamıştır. Yeşilyurt İlçemize giderek çalışmaları yerinde inceledik. Sayın Bakanımıza Yeşilyurt’lu hemşerilerimiz adına teşekkür ediyorum. Ayrıca Belediye Başkanımıza da bu projenin hayat geçmesi konusundaki özverili takibi için ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Tokat İl Başkanı Mustafa İpek ve Yeşilyurt Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz ile yol çalışmalarını yerinde inceleyen MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımızın yardımları ile Cumhur ittifakımızın mimarları Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin isimlerini taşıyan bulvarların yol çalışmaları tamamlandı. Bu bulvar çok yakında hizmete açılmış olacak. Bu bulvarları lokaysan itibariyle sadece Yeşilyurtlular değil, aynı zamanda Sulusaraylılar, Artovalılar da kullanacaklar. Bu bulvarı projelendiren, hayata geçmesi noktasında takip eden Yeşilyurt belediye başkanımıza da şükranlarımızı sunuyorum. Sıkıntılı günlerin yaşandığı günümüzde bu bulvarın yapımında kaynak oluşturma noktasında çaba sarf eden Ulaştırma ve Altyapı Bakanımıza ve Karayolları Genel müdürümüze teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

“Allah devletimize zeval vermesin” diyerek açıklamasını sürdüren Yücel Bulut, “Devlet millet kaynaşmasının en güzel örneklerini görüyoruz ve yaşıyoruz. Biz tüm gayretlerimizi göstererek Yeşilyurt’umuza, Tokat’ımızın diğer bölgelerine hizmetlerimizi getirmeye devam edeceğiz” diyerek açıklamasını tamamladı.

2021/07/2021-07-11-20-20-49.jpg
2021/07/2021-07-11-20-20-55.jpg
2021/07/2021-07-11-20-21-01.jpg

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat'ta 4.3 büyüklüğünde deprem
Tokat'ta 4.3 büyüklüğünde deprem
CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in yeni Genel Müdürü Fahrettin Tunç oldu
CK Enerji Çamlıbel Elektrik’in yeni Genel Müdürü Fahrettin...