google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
‘Daha Yeni Başlıyor’da Faruk Eczacıbaşı ile söyleşi

‘Daha Yeni Başlıyor’da Faruk Eczacıbaşı ile söyleşi

​​​​​​​eTwinning UYEP projesi kapsamında Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı Faruk Eczacıbaşı ile "Daha Yeni Başlıyor" isimli bir söyleşi gerçekleştirildi

25 Ocak 2021 - 23:41

eTwinning "UYEP" projesi kapsamında "Daha Yeni Başlıyor" söyleşisinin konukları Türkiye Bilişim Vakfı Başkanı, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ayrıca Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı oldu.

 

22 Ocak 2021 Cuma Günü saat 11.00'da Zoom programı aracılığı ile  düzenlenen söyleşi İngilizce Öğretmeni Ferhat Şimşek moderatörlüğünde gerçekleşti.

 

Proje; Tokat Milli Piyango İhya Balak Fen Lisesi, Kayseri 15 Temmuz Şehitler Kız Anadolu Lisesi, Özel Marmaris Çağdaş Bilim Koleji, Arıcak çok programlı Lisesi, Osman Ulubaş Kayseri Fen Lisesi, Hakkari Anadolu Lisesi ve Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaklığında yürütülüyor.

 

Kayseri 15 Temmuz Şehitler Kız Anadolu Lisesi İngilizce Öğretmeni Derya Kaiper’in projenin amaç ve hedeflerinden bahsettiği etkinlikte daha sonra öğrencilerin hazırlamış olduğu videolar izledi.

 

Söyleşide Faruk Eczacıbaşı; Endüstri, Esneklik, Yakınsama, Ağ Yapısı, Güvenlik ve Post Endüstri kavramları üzerine bir sunum yaptı. Ardından öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Öğrenciler için soru cevap oturumu yapıldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TOKAT TA MADEN ARAMAYA GEÇİT YOK
TOKAT TA MADEN ARAMAYA GEÇİT YOK
TÜRKİYE’DE 35. ŞUBESİYLE TASARRUF AŞ. TOKAT’TA
TÜRKİYE’DE 35. ŞUBESİYLE TASARRUF AŞ. TOKAT’TA