“DAVAMIZIN LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”

“DAVAMIZIN LİDERİ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DIR”

AK Parti’nin Türkiye’nin partisi, liderinin de bu davaya ömrüne vakfeden Recep Tayyip Erdoğan olduğunu ifade eden AK Parti Tokat Eski Milletvekili Zeyid Aslan, “Siyasete Recep Tayyip Erdoğan’la başladık, onunla bitiririz. Bunun dışında ne siyaset düşünürüz ne de başka bir yol” dedi.

12 Aralık 2019 - 14:35

Gazeteci Yazar  Musa Özdemir’e açıklamada bulunan Zeyid Aslan, “Bizim Tokat’ta görünmemiz arayış içerisinde olduğumuz anlamına gelmez. Bizim Tokat’ta bulunmamız Tokat’a, Tokatlıya verdiğimiz değer ve ahde vefadandır. Tokat’ın sorunlarına çözüm aramak, Tokat için güzel olan ne varsa arkasında durmak, bizim görevimizdir. AK Parti Genel Merkezinin tarafımızı izlediği, markaja aldığı safsatası, iddiası herkesten çok beni üzer. Bir gazeteci bir iddiada bulunuyorsa, bunu belgelendirmek, ispat etmek zorundadır. Aslı astarı olmayan iddialar ortaya atmak, gazeteciliğin etik kurallarına sığmaz” ifadelerini kullandı.

Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’nin lideri olduğunu ifade eden Zeyid Aslan, “Biz yola Sayın Cumhurbaşkanımız ile çıktık. Ne görev verildiyse elimizden geldiğince layıkı ile yapmaya çalıştık. Görev verilmediyse de bir nefer gibi bu dava için çalışmaya devam ettik. Bu durumun dışında ne siyaset düşünürüz, ne de başka bir yol. Herhangi bir arayışımız da yoktur. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bu davanın lideridir biz de liderimizin yolundan gider, dim dik arkasında dururuz. Şimdiye kadar asla hasbi tavırlar ve planlar içinde olmadık. Bundan sonra da tavrımız harbidir ve Recep Tayyip Erdoğan’dır” diyerek açıklamasını tamamladı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaz Gölü ziyarete kapatıldı
Kaz Gölü ziyarete kapatıldı
“TOKAT ÇOK İYİ YERLERE GELECEK”
“TOKAT ÇOK İYİ YERLERE GELECEK”