Devir teslimde ‘İtimat’ vurgusu

Devir teslimde ‘İtimat’ vurgusu

Yerel Seçimlerinde Pazar ilçesinde aday gösterilmediği için AK Parti’den BBPye geçen mevcut başkan Şerafettin Pervanlar törenle görevi yeni başkan Erdoğan Yılmaz’a devretti. Törene katılan AK Parti İl Başkanı Metin Polat ise “Bu trenden inenler, bir daha bu trene binemeyecekler” ifadelerini kullandı

08 Nisan 2019 - 11:21

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Tokat’ın Pazar İlçesinde AK Parti’den yeniden aday gösterilmeyen İlçe Belediye Başkanı Şerafettin Pervanlar, istifa ederek Büyük Birlik Partisi (BBP)’den aday olmuştu. AK Parti ise aday olarak Erdoğan Yılmaz’ı göstermişti. Geçtiğimiz hafta Pazar günü gerçekleşen yerel seçim sonuçlarına göre yüzde 44,51 oy oranı ile seçimi kazanan Erdoğan Yılmaz oldu. Yılmaz, geçtiğimiz gün Pazar İlçe Belediyesine giderek başkanlık görevini eski başkan Pervanlar’dan devraldı. Eski ve yeni başkan devir teslim töreninin ardından objektiflere poz verdi.

 

Devir Teslimine AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat’ta katıldı. Yeni Başkan Erdoğan Yılmaz’ı tebrik eden Polat’ın dikkat çeken ifadesi ise  “Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın da söylediği gibi bu trenden inenler, bir daha bu trene binemeyecekler” ifadesi oldu.  “Pazar Ak Parti ile yola devam dedi!” başlığıyla bir paylaşım yapan Polat, “Bugün Pazar ilçemize Belediye Başkanı seçilen Erdoğan YILMAZ kardeşime hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk, devir teslim törenine iştirak ettik. Rabbim hayırlı işler yapmayı nasip etsin inşallah. Ancak bir noktanın altını çizmek istiyorum. Liderimiz Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın da söylediği gibi bu trenden inenler, bir daha bu trene binemeyecekler. Davasının hizmet eri olmakla yükselenler, halkın teveccühünü kendi eseri zannederlerse hüsrana düşerler. Pazarlı hemşehrilerimiz de iyi bir öğretmen olarak bu dersi 31 Mart'ta en güzel şekilde vermiştir. Kendilerine Ak harekete itimatlarından ötürü sonsuz teşekkürler!

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Mursi’nin ölümünde Sisi’ye tepki
Çocuk parkında korkunç kaza
Çocuk parkında korkunç kaza