Dilencilere müsaade yok

Dilencilere müsaade yok

Tokat İl Güvenlik ve Koordinasyon toplantısı Valilik toplantı salonunda Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında yapıldı. Toplantıda konuşan Vali Balcı, “Dilencilere müsaade edilmemesini belirten Vali Dr. Ozan Balcı tespit edilen ihtiyaç sahiplerinin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına yönlendirilmesini kaydetti” dedi.

18 Kasım 2019 - 09:51

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen İl Güvenlik ve Koordinasyon toplantısına Garnizon Komutanı Albay Ayhan Ocak, Cumhuriyet Başsavcısı Dr. Aydın Turhan, Vali Yardımcıları Dr. Mehmet Gödekmerdan ve Yüksel Ünal, kaymakamlar, İl Emniyet Müdür Göksel Topaloğlu,  İl Jandarma Komutanı Murat Kınay ve ilgililer katıldı.


İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı tarafından yürütülen hizmetler ve faaliyetler hakkında yapılan bilgilendirmelerin ardından, koordinasyon gerektiren hususlar ile alınması gereken tedbirler görüşülerek karara bağlandı.


Sunum ve bilgilendirme için teşekkür ederek değerlendirmesine başlayan Vali Dr. Ozan Balcı, trafikte “Öncelik Hayatın Öncelik Yayanın” sloganı ile yürütülen çalışmaların önemine değinerek eğitim çalışmalarına ve bilgilendirme faaliyetlerine devam edilmesini istedi. Dilencilere müsaade edilmemesini belirten Vali Dr. Ozan Balcı tespit edilen ihtiyaç sahiplerinin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına yönlendirilmesini kaydetti.


Vali Dr. Ozan Balcı, vatandaşlarımızın sokakta, caddede, evinde, bağında, bahçesinde, işinde, gücünde huzur ve güven içerisinde hayatlarını devam ettirmeleri, öğrencilerimizin eğitim öğretimlerini güven içerisinde sürdürmeleri için tüm tedbirlerin alınması adına gerekli çalışmaların hassas bir şekilde yürütüldüğünü söyledi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK Parti Tokat Teşkilatı Türkiye’de 2. sırada
AK Parti Tokat Teşkilatı Türkiye’de 2. sırada
FETÖ OPERASYONUNDA 15 GÖZALTI
FETÖ OPERASYONUNDA 15 GÖZALTI