DÖRTLÜ TURNUVADA ŞAMPİYON OLDULAR

DÖRTLÜ TURNUVADA ŞAMPİYON OLDULAR

Tokat’ın bal ligindeki temsilcisi Niksar Belediyespor takımı alt yapıda futbolcu fabrikası oldu.

18 Temmuz 2019 - 13:24

Niksar Belediyespor takımının U. 12 takımı komşu Sivas’ta dörtlü turnuvada dört takımın oynadığı maçlarda şampiyon oldu.

Tokat alt yapılarda her kategorilerde takım bulunduran  Niksar Belediyespor birçok futbolcuyu futbola kazandırmak için azimli.

Alt yapıların başarılı ve imparator hocası Murat Akatay  yaptığı açıklamada, “Biz işimizin aşığıyız. Niksarlı futbolcu adayı gençlerin futbolda  başarılı olmaları için gece gündüz çalışıyoruz. Sivas’taki turnuvaya dört takım olarak katıldık bu takımlar ev sahibi Sivasspor  Niksar Belediy spor  Hatayspor ve İskenderunspor takımları mücadele ettik. Turnuvada  bir galibiyet ve iki beraberlikle  şampiyon olduk. Şampiyonada galibiyet golümüzü atan Arda Koç  futbolcumuzu bu turnuvada beğenen Sivasspor takımı hemen transfer etti. Bundan sonra Arda artık Sivasspor takımının futbolcusu oldu.  Niksar belediyespor ‘a hizmet etmiş olan Arda’ya bundan sonraki futbol hayatında başarılar diliyorum. İnşallah Niksar’dan bundan sonra yeni Arda’lar daha çok çıkacaktır” dedi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
KENEVİRİ SULARKEN YAKALANDI
FUTBOL VE TOKATSPOR UN DOĞUŞU
FUTBOL VE TOKATSPOR UN DOĞUŞU