Emekli olan personellere veda

Emekli olan personellere veda

Tokat İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce kurumdan emekliye ayrılan personellere veda yemeği düzenlendi.

19 Mart 2020 - 10:46

Tokat İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce kurumdan emekliye ayrılan personellere toplu yemek düzenlendi.  İl Müdürlüğü yemekhanesinde düzenlenen yemeğe İl Müdürü  Orhan Şahin, İl Müdür Yardımcısı Ümit Ok , H.İbrahim Sever, Şube Müdürleri, İl müdürlüğü personelleri ve 2020 yılında emekliliğe ayrılan mühendis, memur ve işçi personeller katıldı.

     Tokat İl Tarım ve Orman Müdürü Orhan Şahin"Arkadaşlar, her şeyin bir sonu var. Memuriyet ve çalışma hayatı da sonuçta sınırlı bir süre. Kurumumuzda çok değerli hizmetleri ve katkıları olan 9 arkadaşımızın için bugün bir araya geldik.  Katılım için hepinize teşekkür ediyorum. Bu tip yemeklerde ve toplantılarda konuşmak zordur. Bizlere haklarını helal ediniz, ben de helal ediyorum.  Emekli olan personelimize de hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Emeklilik hayatlarında da sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyorum. " dedi.

       Çok yoğun bir katılımın olduğu yemekte, emekli olan personeller birer konuşma yaparak helallik istediler.

 Ziraat Mühendisi Bahrettin Tosunoğlu konuşmasında " 41 yıl çalıştım.29 yılı Tokat'ta geçti. 25 yıl önce emekli olan arkadaşların yanında bu yıllar geçer mi diyordum. Ama yıllar çabuk geçiyor. Bir tavsiye de bulunmak istiyorum. Çalıştığınız süre sağlık olursa bitiyor. Kimseyi incitmeyin, ufak tefek kusurları büyütmeyin. Günlerinizi dolu dolu geçirin, iz bırakın. Hakkım varsa helal ediyorum, hepinizden de helallik istiyorum. " diye konuştu

      Yemek sonunda emekli olan işçilere İl Müdürü  Orhan Şahin tarafından kurumu yaptıkları hizmetleri ve günün anısına birer plaket verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat’ta vaka sayısı 80
Tokat’ta vaka sayısı 80
Asılsız paylaşımlara MEB hukuki süreç başlattı
Asılsız paylaşımlara MEB hukuki süreç başlattı