EMEKLİ PERSONELE VEDA

EMEKLİ PERSONELE VEDA

Tokat Belediyesinde uzun yıllardır hizmet veren bir usta daha emekliye ayrıldı.

15 Eylül 2020 - 10:51


Tokat Belediyesi yeni şantiye binasında Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü personelleriyle veda programında biraraya gelen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 28 yıldır aralıksız hizmet veren Cemil Erbek'e belediyeye ve Tokat'a hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek plaket takdim etti.
Veda öncesinde kısa bir konuşma yapan Başkan Eroğlu,  “Tokat Belediyesi olarak bizler her zaman ikili ilişkiler içinde halkımıza hizmetin en iyisini yapmaya çalıştık, yapmaya da devam ediyoruz. Sorumluluğumuzun bilincinde olup, hem belediyemizi hem de personellerimizi dengede tutmak için ne gerekiyorsa yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bizim için çalışan personellerimiz her zaman üstündür. Çünkü hizmet yaparken, onların aracılığı ile değerli halkımıza hizmet ediyoruz” dedi.
Emekli olan Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ustalarından Cemil Erbek ise; “Bugün şehrimize ve insanlarımıza hizmet etmenin gururunu yaşıyorum. Allah bu gururu herkese nasip etsin. Her daim bizlerin yanında yer alarak en ufak sıkıntımızda dahi aradığımız zaman ne ihtiyacımız varsa anında gideren Belediye Başkanımız Eyüp Eroğlu'na, Müdürümüze ve tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.
Programın ardından Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, yeni şantiye binasındaki personelleri ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Su kanalındaki cesedin kimliği belirlendi
Su kanalındaki cesedin kimliği belirlendi
Yanan AVM’de hasar tespiti başladı
Yanan AVM’de hasar tespiti başladı