En fazla kitap okuyan öğrencilere yüzlerce armağan

En fazla kitap okuyan öğrencilere yüzlerce armağan

'Kitabın Başkenti Tokat'ta öğrenciler ve vatandaşlar, kitapla buluşmaya devam ediyor.

13 Ağustos 2020 - 11:24

'Okumanın Tatili Olmaz' sloganıyla başlatılan kitap okuma yarışmasında en fazla kitap okuyan 200 okul öncesi öğrencisine Scooter, 500 ilkokul öğrencisine bisiklet, 500 ortaokul öğrencisine spor ayakkabısı, 250 lise öğrencisine kol saati ve katılan her öğrenciye de kitap armağan edilecek.

 

“Kitabın Başkenti Tokat”ta öğrenciler ve vatandaşlar, kitapla buluşmaya devam ediyor.  “Okumak için kitap arıyorum” diyen okulöncesi, ilkokul, ortaokul, lise ile 65 yaş ve üstü vatandaşlar için şimdi kitaba ulaşmak çok kolay. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yayımlanan bilgi notunda, www.kitaptokat.gov.tr adresine girin, ‘kitap talebi’ bölümünden kitabınızı seçin, seçtiğiniz kitap PTT Müdürlüğü tarafından adresinize ulaşsın.” denildi.

Bugüne kadar 25 bin kitabın okurlarla ile buluştuğu belirtilen açıklamada, “Kitap Tokat Kaldığı Yerden Devam Ediyor” okuma programına son katılım günü ise 31 Ağustos Pazartesi günü olarak belirtildi.

Açıklamada ayrıca, “Gönüllü okul öncesi öğrencilerimiz www.kitaptokat.gov.tr adresinde bulunan ‘Kitap Okuma Resim Defterim’, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz ise ‘Kitap Okuma Defterim’ bölümlerine okudukları kitapları işleyerek katılabilir. Okuma programına katılan bütün öğrencilerimize kitap hediye edilecektir” ifadeleri yer aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Protokolün defnettiği kimsesizin hikayesi üzdü
Erbaa’da öldüren kaza!
Erbaa’da öldüren kaza!