google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0
Engelli çocuğun tekerlekli sandalye sevinci

Engelli çocuğun tekerlekli sandalye sevinci

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Özdemir Zile ilçesinde ikamet eden bir aileyi ziyaret ederek engelli çocuklarının ihtiyacı olan tekerlekli sandalyeyi teslim etti

05 Ekim 2020 - 10:18

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Tokat  İl Müdürü Mahmut Özdemir, Zile Şeyh Nusret köyünde ikamet eden, bedensel engelli çocukları olan Kılınç ailesini ziyaret ederek tekerlekli sandalye hediye etti.

Ailenin çocukları Hasan ve Hüseyin kardeşlerin eğitimleriyle ilgili taleplerinin karşılanması için İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile görüşmeler yapıldı ve problemlerin çözümü için çalışmalar başlatıldı. Kılınç ailesine tekerlekli sandalye tesliminin ardından Özdemir, Zile’de hizmet veren kuruluş Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğüne ziyarette bulundu. Kuruluş Müdürü Mehmet Çakmak’tan kurumun verdiği hizmetler hakkında brifing alan Özdemir, sosyal mesafesini koruyarak personellere kolaylıklar diledi.

Personellerimize yapmış oldukları ev ziyaretlerinde ve incelemelerinde oldukça dikkatli olmalarını söyleyen İl Müdürü Özdemir, kendilerine Covid-19 tedbirlerinin kurallarını hatırlatarak ziyaretini sonlandırdı.

Özdemir, Zile ilçesinde son olarak Zile Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ederek yaşlı huzurevi sakinlerinin 1 Ekim Dünya Yaşlılar Gününü kutladı.

                                                                             

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
SEÇİMLER ZAMANINDA YAPILACAKTIR
SEÇİMLER ZAMANINDA YAPILACAKTIR
google.com, pub-3199390086544553, DIRECT, f08c47fec0942fa0